Dukla nezaváhala ani proti Hostouni

25. 1. 2020 | Redakce

Dukla nezaváhala ani proti Hostouni

Druhým dnešním soupeřem pražské Dukly byl Sokol Hostouň. Hráči z Julisky potvrdili roli favorita a třetiligovou Hostouň porazili zcela jednoznačně 0:6.přát., sobota 25. 1. 2020, 10:00, Rynholec, U Hřiště 144
Sokol Hostouň Sokol Hostouň
0:6
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Hruška - Dancák, Piroch, Chlumecký - Kozma, Tetour, Kott, Preisler, Hašek - Holík, Fábry.

Náhradníci: Janda - Ullman, Souček.

Branky: 2. a 60. Fábry, 56., 71. a 77. Preisler, 82. Kott.

Komentář

Dukla vstoupila do utkání velice aktivně. Už ve druhé minutě zužitkoval přihrávku Kotta Marek Fábry, který vstřelil úvodní branku utkání. O pár minut později se Holík dostal dvakrát do úniku a běžel sám na brankáře. Gólman domácích však obě šance vychytal. V 17. minutě se hosté začali radovat podruhé, ale předčasně. Holík sice po přihrávce od Preislera skóroval, rozhodčí si však všiml ofsajdového postavení a branku neuznal. V prvním poločase se ještě hráči ve žlutém dostali do brejku 4 na 2, gól však nakonec nevytěžili. Po 45 minutách svítil tedy na ukazatelích stav 0:1.

Hosté nepolevovali ani ve druhém poločase. V 56. minutě přidal druhou branku Dukly Dominik Preisler. Krátce nato se hosté radovali potřetí, když po dobré přihrávce Ullmana skóroval Marek Fábry. Ondřej Ullman v 72. minutě přihrál i na další branku, tentokráte byl tím úspěšným střelcem Dominik Preisler. Preislerovi to netrvalo dlouho a zkompletoval hattrick, když domácího brankáře překonal dělovkou zpoza vápna. Před koncem utkání přidal šestou dukelskou branku Tomáš Kott, když se po zblokované střele trefil do odkryté branky. Dukla tak potvrdila roli favorita a vyhrála 0:6.

 


Fotogalerie


Partneři klubu