Dukla i přes množství šancí podlehla Třinci

(1:0)

3. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

Hasalík – Jursa, Foltyn, Straňák, Hýbl (27. Szewieczek) – Holík (62. Machuča), Habusta (C) – Omasta (84. Tandara), Kateřiňák (84. Obadal), Kania (46. Gembický) – Juřena

Čtvrtečka – Barac (80. Buchvaldek), Piroch, Holiš, V. Svoboda – Šebrle, Peterka (C), Uhlíř (80. Ullman), Moulis (61. Souček) – Kozel (61. Kim), Matějka (61. Huf)

• Branky: 33. Omasta, 74. Juřena, ŽK: 54. Omasta, 65. Juřena, 66. Habusta, 78. Kerl – 48. Šebrle, 82. Peterka, 89. Holiš, ČK: 50. Šebrle (2. ŽK), Rozhodčí: Orel – Machač, Lakomý, Střely na bránu: 3:6, Střely mimo: 3:6.
  • Diváci: 436
Dukla ani ve třetím kole nedokázala zvítězit. Ani přes výraznou převahu a větší aktivitu jsme nedokázali využít své šance a stále jsme bez bodu.

Jiří Vágner FK Dukla:

Zaslouženě jsme dnes prohráli. Zápas jsme měli nejvíce pod kontrolou prvních 30 minut. Tam jsme mohli dát 3 góly, ale fotbal se rozhoduje v šestnáctkách a v nich byl dnes Třinec lepší. Prohráli jsme si to tím prvním poločasem, kdy jsme naše šance nevyužili, a naopak jsme jeden gól dostali. Nejprve nedohraný aut, potom nám tam propadl balón. Dostali jsme gól a znervózněli jsme. V druhé půli přišlo takové dětské vyloučení, tohle se nám nemůže stávat. 2 zbytečné fauly za 2 minuty. Takhle se nedá hrát, když chce člověk vyhrát. Nemůžu říct, že by kluci nechtěli vyhrát. Zatím je to ale málo a nestačí nám to.