Dukla domácí výhru nezopakovala

FK Dukla Praha

7. kolo, Synot liga 2014/15

Bohemians 1905

Sestava domácí: Chudý – Karavajev, Štetina, Vorel, Mat. Hanousek – Gedeon (84. Juroška), Mar. Hanousek, Považanec – Berger, Beauguel (76. Krmenčík), Čajić (61. Néstor).

Sestava hosté: Švenger – Pauschek, Brabec, Šmíd, Šírl – Jindřišek, Rada – Moravec, Bratanovič (90. Krch), Mosquera (85. Bartek) – Mikuš (62. Lietava).

• Branky: 79. Moravec. ŽK: 40. Štetina. Rozhodčí: Marek – Peřina, Dobrovolný
  • Diváci: 4786
Jediná branka rozhodla dnešní derby proti Bohemians. V zápase dvou rozdílných poločasů tak byli šťastnější "Klokani" z Ďolíčku a už potřetí v řadě si ze hřiště soupeře odváží plný počet bodů.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: "V dnešním zápase jsme mohli zhodnotit nebo zdevalvovat vítězství nad Spartou. Bohužel jsme to nezvládli. Do zápasu jsme dobře nevstoupili, chtěli jsme být aktivní, ale Bohemka byla silná na míči a do trvalejšího tlaku jsme se nedostali. Celkově byla první půle hodně opatrná na obou stranách a nikdo se do vyložených šancí nedostal. Do druhé půle jsem se snažili mužstvo dostat do pohody, aby bylo klidnější na míči a myslím, že se to povedlo. Měli jsme tam hned několik šancí, nejsilnější byla asi Jakuba Považance, a pak už to bylo zase hodně otevřené. Bohemka potom rychlým přechodem do útoku vstřelila branku, která z mého pohledu byla naprosto zbytečná. Nás stále limituje nepřesná koncovka, měli jsme zhruba deset střel mimo branku, kde bychom měli volit spíš větší přesnost, než razanci. Bohemians dnes z jedné akce branku proměnili a tak si odváží tři body."