Dukla B: Třetí přípravný zápas naznačil cestu

21. 7. 2019 | Redakce

Dukla B: Třetí přípravný zápas naznačil cestu

B-tým Dukly na závěr herního soustředění v Ústí nad Orlicí sehrál druhý přípravný zápas, tentokrát s B-týmem FC Hradec Králové, který bude v letošním podzimu zařazen ve stejné skupině ČFL jako B-tým Dukly. Proti vrstevníkům sehráli mladíci Dukly, zejména v první půli vyrovnané utkání, ve druhé půli pak Dukla navýšila vedení, když neproměnila i některé další nadějné akce a šance. Cíle přípravného zápasu, v praxi navázat na tréninkový proces a přispět k prohloubení sehranosti týmu, byly dosaženy. Mladíci Dukly zvítězili zaslouženě 3:1, po poločasu 2:1.přát., pátek 19. 7. 2019, 10:30, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Hradec Králové B Hradec Králové B
1:3
(1:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Janda - Kovernikov, Novák (46. Veniger), Fišl, Mašek (46. Kadlec), Ullman, Studnička (46. Čermák), Lauko (46. Trávníček), Janko (46. Bin), Houha (46. Schneider), Palacios (55. Kozel).
Branky: 12. Bičiště - 32.a 37. Janko, 67. Ullman.

Komentář

B-tým Dukly uzavřel soustředění v Ústí nad Orlicí druhým přípravným zápasem, tentokrát s B-týmem FC Hradec Králové, se kterým se utká opět začátkem září ve skupině B ČFL, ve které jsou oba týmy zařazeny. Proti vrstevníkům sehráli mladíci Dukly vyrovnané utkání, ve druhé půli pak Dukla navýšila vedení, a i když neproměnila i některé další nadějné akce a šance, dotáhla utkání do vítězného konce. Cíle přípravného zápasu, v praxi navázat na tréninkový proces a přispět k prohloubení sehranosti týmu, bylo dosaženo.

Mladíci Dukly zvítězili zaslouženě 3:1, po poločasu 2:1, když v první půli otočili nepříznivý stav dvěma brankami Janka v rozmezí pěti minut a vedení potvrdili ve druhém poločase trefou Ullmana.

Po dohodě trenérů obou mužstev střídali všichni hráči připravení na lavičce náhradníků. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu