Dukla B: Škodovka nám ujela, vracíme se bez bodu

Mladá Boleslav "B"

2:1

(1:0)

11. kolo, ČFL skupina B muži B 2019/2020

Sestava domácí: Mikulec - Anderson (63. Dib), Glöckner, Král, Rudzan - Ewerton (83. Moravčík), Komárek, Kopa, Auer (83. Alhassan) - Dohnalík (87. Angelozzi), Vejr (63. Yerkhov).

Sestava hosté: Šťovíček - Novák, Fišl (63. Houha), Kovernikov, Kovaľ (46. Veniger), Trávníček (63. Mentberger), Kozel, Studnička (70. Kim), Dancák, Ullman, Bezdička (63. Pallacios).

• Branky: 21. Ewerton, 51. Auer - 74. Palacios.
V jedenáctém kole zajížděl B-tým Dukly na hřiště FK Mladá Boleslav B. V úvodní dvacetiminutovce byli domácí aktivnější a dostali se do jednobrankového vedení. Aktivnější domácí kontrolovali vývoj utkání a po změně stran v 51. minutě zvýšili náskok na dvoubrankový rozdíl. To již začala být nebezpečná i Dukla, ale bez gólového vyjádření, až v 74. minutě se prosadil střídající Palacios a po snížení na 2:1 pro domácí převzala Dukla iniciativu, ale výsledkem byl jen gól v nastavení, který rozhodčí Vychodil kvůli ofsajdu neuznal. Domácí se tak v tabulce dostali před naše béčko a po odehraném 11. kole jim patří 7. místo se ziskem 17 bodů. Béčko Dukly kleslo na 10. místo v tabulce se ziskem 16 bodů.