FANSHOP

Dukla B: Příprava vstoupila do druhé poloviny - je co zlepšovat

24. 7. 2019 | Redakce

Dukla B: Příprava vstoupila do druhé poloviny - je co zlepšovat

B-tým Dukly sehrál své čtvrté přípravné utkání, tentokrát s SK Český Brod, účastníkem B skupiny divize, na hřišti v Čelákovicích. Ve vyrovnaném utkání byl soupeř produktivnější, když první půli vyhrál poměrem 2:1 a přes šance na obou stranách ve druhém poločase se až do konce utkání skóre nezměnilo. Rezervní tým Dukly tak vstoupil do druhé poloviny přípravného období přípravného období, v němž na tréninkový proces navážou ještě dva přípravné zápasy.přát., úterý 23. 7. 2019, 18:00, Čelákovice, městský stadion
Český Brod Český Brod
2:1
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Janda - Kosík, Mašek, Fišl, Schneider (46. Kadlec), Kott, Trávníček (55. Čermák), Veniger (46. Kolman), Palacios (55. Kozel), Ayong (63. Bezdička), Bezdička (55. Janko).
Branky: 10. Hrdlička, 30. Čuřík - 12. Palacios.

Komentář

B-tým Dukly sehrál další přípravný zápas s SK Český Brod, účastníkem B skupiny divize. Utkání se hrálo na Městském stadionu v Čelákovicích. Ve vyrovnaném utkání byl soupeř produktivnější, když první půli vyhrál poměrem 2:1.

Jako první se v utkání radovali českobrodští, když z téměř nulového úhlu zprava z 16 metrů z voleje málokdy vídanou křížnou střelou "domácí" útočník vstřelil první gól. Dukla odpověděla hned dvě minuty poté, když po rychlé akci zatažené v pravém křídle Schneiderem a jeho centru, zakončoval hlavou z 10 metrů Palacios k levé tyči, 1:1. Český Brod ve 30. min. pak po trestném kopu hlavičkou z malého vápna strhl vedení na svou stranu.

Do druhé půle oba týmy prostřídaly hráče z lavičky, a přes útočné snažení Dukly, obrana "domácích" odolávala. V 55. min. Dukly dokončila prostřídání, ale i přes vypracované gólové příležitosti obrana Českého Brodu udržela čisté konto. V závěrečné dvacetiminutovce se Dukla snažila o tlak, ale ani dvě příležitosti Janka ani střela Bezdičky gól nepřinesly, naopak Český Brod podnikal rychlé výpady do otevřené obrany Dukly, a tak také brankář Dukly Janda musel dvakrát zasahovat proti samostaným nájezdům, které vyřešil včasným zmenšením střeleckého úhlu. Přes šance na obou stranách ve druhém poločase se až do konce utkání skóre nezměnilo.

Rezervní tým Dukly tak vstoupil do druhé poloviny přípravného období přípravného období, v němž na tréninkový proces navážou ještě dva přípravné zápasy.

Dobře rozhodovala trojice rozhodčích Zoufalý s asistenty Vyhnalem a Prosrem.

Po dohodě trenérů obou mužstev střídali všichni hráči připravení na lavičce náhradníků. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu