Druhé utkání v Turecku skončilo vítězstvím. Dukla porazila Torpedo Kutaisi 1:0.

01.02.2016, 14:00
Kaya Pallazo Belek, Turecko

FC Torpedo Kutaisi

Přípravná utkání 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Khaindrava - Mirtskhulava, Kimadze, Nergadze, Tabatadze, Sagrishvili, Babunashvili, Shindagoridze, Klimiashvili, Tsilosani, Tugushi.

Náhradníci: Kapanadze, Kvaratskhelia, Nikonov, Natsvlishvili, Bregvadze, Kvaskhadze, Purtskhvanidze, Chichinadze, Pantskhava, Kvernadze.

Sestava hosté: Hroššo (46. Tetour David) - Juroška, Smejkal, Gorkšs (46. Štetina), Breznaník (46. Preisler) - Tetour Daniel (61. Čajič), Kovaľ, Hanousek (73. Považanec) - Mareš (73. Vašíček), Beauguel (29. Manzia), Néstor (61. Berger).

• Branky: 84. Považanec.
Dukla byla v zápasu aktivnější. Dostávala se více do šancí a odměnou ji byl gól včerejšího oslavence Jakuba Považance, který se vstřelil v 84. minutě.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: „Byl to dobrý zápas. První poločas měl tempo, v tom druhém už se hodně střídalo, soupeř byl spokojený s remízou a čas natahoval. V prvním poločase nám chyběla finální a předfinální fáze, kdybychom aspoň pár z té spousty situací vyřešili lépe, mohli jsme dát branku daleko dříve. Třikrát nám v gólu zabránila branková konstrukce, dvě šance neproměnil Manzia. Cením si toho, že mužstvo chtělo vyhrát a i když branka padla až 84. minutě, vítězství bylo zasloužené.“