Druhé přípravné utkání skončilo vítězně. Dukla porazila Vlašim.

16. 1. 2016 | Redakce

Druhé přípravné utkání skončilo vítězně. Dukla porazila Vlašim.

Vyrovnané utkání s druholigovou Vlašimí skončilo vítězstvím Dukly 2:1. Brankově se prosadil Tomáš Berger a Bidje Manzia.PU, sobota 16. 1. 2016, 11:00, Vlašim
Vlašim Vlašim
1:2
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Vlašim: Budínský (30. Vorel) – Petrů, Toml (46. Štochl), Pimpara (46. Zezula), Nový (46. Vondra) – Reiter (63. Janda), Vebr, Kulhánek, Průcha (65. Jíra) – Matějka (46. Nečas), Jícha (46. Hejný).
Dukla Praha: I. poločas: Rada – Juroška, Smejkal, Vrzal, Preisler – Hanousek, Čajič, Tetour – Berger, Vašíček, Bratanovič.
II. poločas: Rada – Mejdr, Štetina, Smejkal, Vrzal – Hanousek, Považanec , Bratanovič – Néstor, Manzia, Mareš.
Branky: 55. Nečas – 22. Berger, 80. Manzia. Rozhodčí: Váňa – Koval, Hurych.

Komentář

První ránu na bránu si v utkání připsala Vlašim. Centr z pravé strany mířil přímo na hlavu Jíchy, který trefil přímo brankáře Radu.

O pár minut později si dukelská obrana příliš neporozuměla. Malou domů chtěl Rada rozehrát na Smejkala, ale tuhle přihrávku vystihl Matějka a jeho dobře mířenou střelu Rada neskutečným zákrokem vychytal.

Ve 22. minutě centroval z pravé strany Juroška, míč došel k Bratanovičovi, který se srazil s brankářem Budinským, od kterého se odrazil k Tomášovi Bergerovi, který se sám před odkrytou bránou nemýlil.

Nepříjemně vypadala další střela Matějky. Centr z pravé strany trefil hlavou, Rada však reagoval bez chyby a míč za svá záda nepustil.

Následovala střela Jurošky. Z pravé strany si míč sklepl do středu hřiště a křižnou střelou ke vzdálenější tyči jen těsně minul branku.

Deset minut po začátku druhého poločasu bylo srovnáno. Smejkalovu malou domů vystihl Nečas a z bezprostřední blízkosti před Radou srovnal na 1:1.

Těsně vedle branky prosvištěla přízemní střela Hanouska, který střílel z pravé strany hranice vápna.

V 80. minutě šla Dukla do vedení. Na centr z pravé strany si naběhl Bidje Manzia a pohotově vstřelil vítěznou branku utkání.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Luboš Kozel: „Vlašim je kvalitní, organizované mužstvo s výborným přechodem do útoku. Utkání bylo nahoru dolů, mělo tempo. Dnes jsme ale nepodali úplně optimální výkon. V rozehrávce bylo spoustu chyb, nabídli jsme tím soupeři dvě – tři gólové šance a naštěstí proměnili jen jednu. My jsme se do koncovky začali dostávat spíše až ten druhý poločas. Nicméně jsme udělali chybu a soupeř vyrovnal. Závěr utkání byl otevřený. Díky pohotovosti Manzii jsme dokázali zvítězit, ale soupeře jsme nijak nepřehráli.“
 


Fotogalerie


Partneři klubu