Dorostenky zvládly velmi náročné utkání proti Chebu

1. 2. 2016 | Redakce

Dorostenky zvládly velmi náročné utkání proti Chebu

Druhé přípravné utkání se odehrálo v neděli odpoledne na Julisce. Pozvání na utkání přijal divizní Cheb. Tímto bych chtěl realizačního týmu Chebu poděkovat, že tým i přes vzdálenost kolem 200km přijel na utkání.PU, neděle 31. 1. 2016, 14:00, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
2:0
(1:0)
Hvězda ChebHvězda Cheb

Dukla Praha: Frolíková - Portešová, Kocková, Moravcová, Novotná, Růžičková, Kožíšková, Veselá, Šofrová, Čechová, Soukupová, Houbová, Krejcarová, Nedvědová (střídání hokejově)
Hvězda Cheb: 1.část: Bauerová – Bémová, Šichevičová, Bartošová, Bezvodová – Lörinczová, Bernardová, Trampuschová, Ziateková – Horná, Vagingerová

2.čás:– Bauerová – Zádranská, Šichevičová, Bartošová, Holubová B. – Kapusňáková, Trampuschová, Czelderová, Strašilová – Podroužková, Funková
Branky: 43.Houbová, 62.Kožíšková
Rozhodčí: Novák
Diváci: 25

Komentář

Utkání bylo po domluvě sehráno 3x35 minut a to z důvodu vytížení všech hráček obou týmů. První část hry byla velmi vyrovnaná, hostující hráčky měly více míč na svých kopačkách, ale kromě jedné šance neohrozily naší branku. S trestný kopem si Frolíková poradila. My jsme zahrozili také pouze jednou střelou Nedvědové do břevna.

V druhé části hry jsme šli do vedení po velmi pohledné akci. Na konci akce byla Soukupová, která vyslala do úniku Nelu Houbovou a ta poslala naše dorostenky do vedení 1:0. Po vstřelené brance jsme převzali iniciativu a další šance nedokázala proměnit Nedvědová, Šofrová ani Krejcarová. Drželi jsme více balón a soupeřky nepouštěli do ničeho. Všechny náznaky sbírala s přehledem Frolíková.

Do poslední části jsme opět vstoupili vstřelenou brankou. Po faulu na Nedvědovou skórovala z trestného kopu Bára Kožíšková 2:0. O dvě minuty později měla obrovskou šanci Houbová, která šla sama na bránu, ale klička na gólmanku jí nevyšla. Zbytek utkání se odehrál převážně na polovině Chebu, ale bez gólového vyjádření.

Sestřih branek

Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Pro nás bylo toto srovnání velmi kvalitní. Soupeř hrál důrazně, takže jsem nabádal holky, ať se přizpůsobí. Z mého pohledu jsme se v tomto směru hodně zlepšili. Stále ale musíme zapracovat na některých taktických prvcích, převážně v defensivní části, jelikož první část hry nám nefungovala trojice v záloze. Na videu si to rozebereme a věřím, že v dalším utkání proti ženám Dukly JM bude vidět zlepšení.

Holky chci pochválit za odmakaný zápas, který trval 105 minut, a všechny ho fyzicky zvládly.“
 


Fotogalerie


Partneři klubu