FANSHOP

Dorostenci na vítězství z Písku nenavázali

21. 10. 2013 | Redakce

Dorostenci na vítězství z Písku nenavázali

Utkání proti Benešovu bylo určitě příjemné divákovi, nikoliv našemu týmu. "Vstřelit čtyři branky a přesto prohrát, je smutné," posteskl si po utkání, které skončilo prohrou našeho týmu 4:5, trenér Tomáš Kulvajt.11. kolo, sobota 19. 10. 2013, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
4:5
(1:2)
BenešovBenešov

Dukla Praha: Vávra – Kulikov, Šupina, Cvrček, Bezděk – Vrkoč, Farkaš, Petrák (63. Troníček) – Beneš, Vachoušek (46. Sedláček), Gajecký.
Branky: 4. Beneš (Farkaš, Vrkoč), 50. Beneš (Sedláček, Kulikov), 73. vlastní, 82. Sedláček (Beneš, Troníček).

Komentář

Z výrazného vstupu do utkání pramenila hned ve čtvrté minutě vedoucí branka Beneše. Poté se osmělili i hosté, jejich velkou šanci však zmařil Vávra. Po "dvojšanci" Vrkoč, Vachoušek jsme mohli jít do vedení, tentokrát se však vyznamenal brankář hostí. Benešovu se podařilo vyrovnat z nakrátko rozehraného rohového kopu a následné střely, která propadla houštinou těl k přední tyči a chvilku před poločasem šli do vedení po důrazu v pokutovém území. Tak, jak se povedl vstup do prvního poločasu nám, vyšel úvod druhého poločasu Benešovu. Hned ve druhé minutě skórovali potřetí a od té doby jsme stále jen dotahovali. Na rozdíl jedné branky snížil v 50. minutě opět Beneš, v 59. minutě však hosté opět odskočili na rozdíl dvou branek. Další snížení přinesla "tečovaná" střela Bezděka. Vítěznou branku vstřelili hosté po přísně nařízené penaltě za ruku. Osm minut před koncem se nám podařilo opět snížit, na vyrovnání jsme však již nedosáhli.

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Kulvajt řekl o utkání: "S útočnou fází dnes můžeme být spokojeni. Vstřelit čtyři branky, a přesto prohrát, je však smutné. Kombinačně jsme byli silnější, na šance však byl zápas vyrovnaný a hosté byli nadmíru produktivní. My jim v tom navíc pomáhali nedůsledností v defenzívě. Po čistém výkonu v Písku jsme opět zaváhali a stále se tak potýkáme s nevyrovnaností výkonů, která nás zatím provází."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu