Devatenáctka si připsala další body. Doubravku porazila 4:1.

17.05.2015, 17:00
UMT

SK SENCO Doubravka

28. kolo, Starší dorost U19 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Czehowsky - Čermák, Pešička, Kadavý, Hájek - Kozel (80. Tylšar), Petrák, Greš - Stýblo (57. Mica), Šahini, Polách (66. Mammedov).

• Branky: 2. Trojanec - 33. Šahini, 40. Čermák, 55. Šahini, 66. Polách.
Ve 28. kole České ligy dorostu U19 porazila Dukla tým Doubravky 4:1. Už zítra kluky čeká vložené utkání 34. kola proti poslednímu celku soutěže, Kolínu.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Po dlouhé době jsme utkání odehráli v nedělní podvečer na hřišti Doubravky. Do zápasu jsme vstoupili strašně lehkovážně a trest na sebe nenechal dlouho čekat. Po vstřelené brance se kluci nemohli dostat do tempa utkání a proto úvodní dvacetiminutovka nebyla příliš povedená. Co se týče kvality hry bylo celé utkání nejméně povedené z předešlé šňůry bez prohry. Těší nás, že se kluci z počáteční těžkopádnosti otřepali a převzali iniciativu, která vyústila ve vyrovnávací branku našeho kanonýra. Do konce zápasu jsme hru kontrolovali a zaslouženě vyhráli. Jen ta předfinální fáze, pohyb, průnikové přihrávky a načasování nám bránili ve výraznějším výsledku. Stínem tohoto utkání je vážné zranění Lukáše Stýbla, který utrpěl zlomeninu kotníku. Luky budeš mít naši maximální podporu a už teď se tě nemůžeme dočkat, drž se to "zmákneš"!“