3:0

(0:0)

29. kolo, Starší dorost U19 2013/14

FK Litvínov

Sestava domácí: Steinbauer – Bohánek, Kadavý, Pešička, Bezděk – Volek, Vrkoč (46. Farkaš), Petrák (76. Šupina) – Veliký, Brabenec (46. Vachoušek), Beneš.

• Branky: 54. Beneš, 58. Petrák (Volek, Veliký), 64. Beneš (Farkaš).
Ve středu hostila devatenáctka tým Litvínova. Na stadioně Přátelství dovedla zápas do vítězného konce 3:0. Skvěle se předvedli i tři hráči mladšího dorostu, kteří nastoupili v základní sestavě.

Tomáš Kulvajt: "První poločas jsme se nemohli srovnat s celoplošným presinkem litvínovských a nedařilo se nám déle držet přesně míč. Náznaky šancí jsme měli spíš z rychlých protiútoků, které jsme však nedohrávali přesně. Úvod druhého poločasu jsme proto zjednodušili založení útoků. Chtěli jsme hrát více na soupeřově polovině, což se podařilo a pod tlak jsme dostali hosty naopak my. Zároveň jsme byli velmi efektivní a dali tři branky – z toho dvě právě po zaváhání hostující obrany při našem aktivním napadání. Velmi dobře zápas zvládla trojice hráčů z mladšího dorostu, která nastoupila v základní sestavě a potěšující je i to, že jsme odehráli čistý zápas bez obdržené branky."