FANSHOP

Devatenáctka přidala třetí vítězství v řadě!

20. 10. 2014 | Redakce

Devatenáctka přidala třetí vítězství v řadě!

Soupeřem v 11. kole České ligy staršího dorostu skupiny A byl Dukle tým SK Senco Doubravka. Ačkoli se Doubravka dostala za zápas dvakrát do vedení, kluci svou kvalitou, a především střeleckou produktivitou Edise Šahiniho, dokázali utkání dovézt do vítězného konce 4:2.11. kolo, sobota 18. 10. 2014, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
4:2
(1:1)
DoubravkaDoubravka

Dukla Praha: Steinbauer - Bohánek, Kadavý, Cvrček, Vosátka (82. Hájek) - Farkaš (82. Pešička), Mammedov (46. Kozel), Tylšar (68. Sell) - Beneš, Šahini, Bezdička (61. Polách).
Branky: 32. Bezdička, 55., 78. a 89. Šahini.

Ohlasy trenérů

Roman Skuhravý: "V prvním poločase jsme nehráli dobře. Naší hru provázelo mnoho nepřesností v založení a slabší pohyb bez míče. I přesto jsme si vypracovali tři obrovské příležitosti, ale náš tým s nimi naložil podobně jako s hrou v tomto dějství. Soupeř nás zlobil brejkovým způsobem hry a dobře zahrávanými standardními situacemi. Jednu z nich proměnil po dobře sehraném rohovém kopu. Bylo dobře, že se nám povedlo vyrovnat do konce poločasu a o přestávce jsme si mohli ujasnit jakým způsobem chceme hrát. Třicet minut druhého poločasu jsme zlepšili všechny parametry naší hry a utkání dovedli do zaslouženého vítězství. Soupeř nám naší cestu zkomplikoval hned na začátku druhé půle, kdy se znovu dostal do vedení. Lepším pohybem, kombinací, tech. provedením a přímočařejším fotbalem si kluci došli pro zasloužený obrat, kdy práci celého mužstva korunoval střelecky disponovaný Edis Šahini. V tomto zápase si cením charakteru mužstva, na kterém byla vidět obrovská touha uspět. Sami se neustále přesvědčujeme, že koncentrace, nasazení, sebevědomí a kvalita hry by měla být v každém utkání a je jedno kdo proti nám stojí."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu