PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Devatenáctka nastřílela Táborsku čtyři branky

6. 4. 2013 | Redakce

Devatenáctka nastřílela Táborsku čtyři branky

Velmi pěkný výkon předvedli starší dorostenci v utkání s Táborskem, ve kterém zvítězili 4:1.



20. kolo, sobota 6. 4. 2013, 10:15, Přátelství
Dukla Praha Dukla Praha
4:1
(1:1)
TáborskoTáborsko

Dukla Praha: Hodan - Klar, Begič, Šupina, Preisler - Brejcha, Hrazdíra, Tetour - Steinocher (72. Gajecký), Toman, Bartůněk. Trenér: Hynek.
Branky: 35. Brejcha (Steinocher, Bartůněk), 56. Tetour, 65. Steinocher (Tetour, Klár), 86. Hrazdíra (Brejcha, Bartůněk) - 2. Táborsko.

Komentář

Ohlasy trenérů

Trenér Jaroslav Hynek: "Hned v úvodu utkání jsme po nepřesném autovém vhazování u našeho pokutového území soupeře pustili do vedení. To nás však nakoplo a postupně jsme šli silným kolektivním výkonem za vítězstvím. Do konce první půle jsme mohli utkání otočit v náš prospěch, ale po půlhodině hry jsme neproměnili pokutový kop za faul na Tetoura. Následně srovnal Brejcha a ve vyložené šanci ve 42. minutě minul Steinocher. Druhá půle byla v naší režii. Lépe jsme využili prostory mezi řadami Táborska a našli hezké kombinační souhry. Soupeře jsme, i přes kvalitní organizaci hry a silné individuální výkony v brejkových situacích přehráli, vstřelili tři krásné branky a vytvořili si další šance. Soupeř mohl dvakrát utkání zkorigovat, ale vše jsme včas zvládli kvalitně ubránit. Hráči zaslouží pochvalu nejen za branky a šance, ale i za další aspekty hry, na kterých postupně pracujeme a ještě stále v nich máme rezervy."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu