Devatenáctka na domácím hřišti neuspěla

14.09.2013, 10:15

FK Dukla Praha

6. kolo, Starší dorost U19 2013/14

FK Baník Sokolov

Sestava domácí: Vávra – Kulikov, Komárek, Šupina, Bezděk – Troníček (53. Vrkoč), Bezpalec (46. Farkaš), Petrák – Kolařík (20. Vachoušek), Sedláček, Beneš (64. Bohánek).

Sestava hosté:

• Branky: 51. Farkaš (Petrák), 81. Vrkoč (Sedláček, PK) – 3., 46. a 67. Sokolov.
Dorostenci do devatenácti let přivítali na domácím hřišti tým Sokolova. Ze vzájemného duelu plného střeleckých šancí vyšli lépe hosté, kteří vstřelili o branku více a zaslouženě zvítězili 3:2.

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Kulvajt řekl o utkání: "O lepší výsledek nás připravily vstupy do obou poločasů, kdy jsme dvakrát brzy inkasovali. Po úvodním gólu jsme mohli prakticky z rozehrávky srovnat, Benešův lob však skončil jen na tyči. Z oboustranně otevřeného fotbalu si v průběhu zápasu vytvořili hosté více vyložených šancí a my prakticky celý zápas jen doháněli nepříznivý stav. Vzhledem k průběhu zápasu tak byl konečný výsledek zasloužený a nám se nepodařilo ani na třetí pokus v domácím utkání zvítězit."