Devatenáctka má za sebou nejvydařenější utkání jara

19.04.2014, 10:15

FK Dukla Praha

22. kolo, Starší dorost U19 2013/14

Rokycany

Sestava domácí: Němčanský – Baran, Kadavý, Cvrček, Vosátka – Petrák, Vrkoč, Farkaš – Zoubek (61. Veliký), Vachoušek (53. Vávra), Beneš (65. Bezděk).

Sestava hosté: Marek – Polák, Sefzig, Kropáček (36´ Huňáček), Král – Kouřil – Dobiáš, Mašek, Brácha, Trnka – Pfeifer.

• Branky: 8. Zoubek, 24. Vrkoč (Beneš, Petrák), 30. Beneš (Petrák, Farkaš), 39. Vachoušek, 50. Zoubek (Vrkoč, Farkaš), 74. Petrák (Bezděk, Vosátka), 79. Petrák (Vosátka, Cvrček) - 86. Dobiáš.
Ve 22. kole České dorostenecké ligy B zvítězil náš první dorost vysoko 7:1. Soupeřem jim byl tým z Rokycan. "Jedinou kaňkou je neudržené čisté konto", dodává trenér Tomáš Kulvajt.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: "Klukům se podařilo navázat na herně velmi dobrý, nicméně výsledkově nevydařený zápas v Sokolově. Aktivní nátlakovou hrou jsme nutili Rokycany k chybám a rychlými akcemi si vytvářeli šance, které se nám tentokrát dařilo proměňovat. Kromě sedmi branek jsme ještě třikrát nastřelili brankovou konstrukci a herně nejvydařenější utkání jara jsme zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem. Kluci zvládli odehrát zápas ve vysoké náročnosti po celé utkání a i při vysokém vedení šli za dalšími góly. Jedinou kaňkou je obdržená branka v závěru, která nás připravila o čisté konto."