PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Devatenáctka má za sebou nejvydařenější utkání jara

20. 4. 2014 | Redakce

Devatenáctka má za sebou nejvydařenější utkání jara

Ve 22. kole České dorostenecké ligy B zvítězil náš první dorost vysoko 7:1. Soupeřem jim byl tým z Rokycan. "Jedinou kaňkou je neudržené čisté konto", dodává trenér Tomáš Kulvajt.22. kolo, sobota 19. 4. 2014, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
7:1
(4:0)
RokycanyRokycany

Dukla Praha: Němčanský – Baran, Kadavý, Cvrček, Vosátka – Petrák, Vrkoč, Farkaš – Zoubek (61. Veliký), Vachoušek (53. Vávra), Beneš (65. Bezděk).
Rokycany: Marek – Polák, Sefzig, Kropáček (36´ Huňáček), Král – Kouřil – Dobiáš, Mašek, Brácha, Trnka – Pfeifer.
Branky: 8. Zoubek, 24. Vrkoč (Beneš, Petrák), 30. Beneš (Petrák, Farkaš), 39. Vachoušek, 50. Zoubek (Vrkoč, Farkaš), 74. Petrák (Bezděk, Vosátka), 79. Petrák (Vosátka, Cvrček) - 86. Dobiáš.

Komentář

Hned v 7. minutě po nacvičeném presinku získal míč Zoubek a přesnou střelou k tyči nás poslal do vedení. Druhou branku přidal po zpětné přihrávce Beneše Vrkoč a o šest minut později zvýšil sám Beneš na 3:0 střelou z hranice pokutového území. Další branku přidal Vachoušek, který vystihl zpětnou přihrávku soupeře a střelou podél brankáře zvýšil na poločasových 4:0. I vstup do druhého poločasu nám vyšel. Vrkoč kolmicí vysunul Zoubka, který udělal kličku brankáři a pohodlně skóroval – 5:0. Další dvě branky přidal Petrák střelami po akcích z levé strany. I Rokycanům se nakonec podařilo vstřelit branku. Nepřesnost v naší rozehrávce vystihl Dobiáš a umístěnou střelou upravil na končených 7:1.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Klukům se podařilo navázat na herně velmi dobrý, nicméně výsledkově nevydařený zápas v Sokolově. Aktivní nátlakovou hrou jsme nutili Rokycany k chybám a rychlými akcemi si vytvářeli šance, které se nám tentokrát dařilo proměňovat. Kromě sedmi branek jsme ještě třikrát nastřelili brankovou konstrukci a herně nejvydařenější utkání jara jsme zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem. Kluci zvládli odehrát zápas ve vysoké náročnosti po celé utkání a i při vysokém vedení šli za dalšími góly. Jedinou kaňkou je obdržená branka v závěru, která nás připravila o čisté konto."
 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu