Devatenáctka bodovala na hřišti Litvínova

14. kolo, Starší dorost U19 2013/14

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Steinbauer – Kulikov, Komárek, Šupina, Bezděk (85. Vosátka) – Petrák, Troníček, Bezpalec (60. Farkaš) – Sedláček (60. Vrkoč), Gajecký, Beneš (72. Veliký).

• Branky: 34. Gajecký (Beneš, Komárek), 66. Gajecký (Farkaš, Bezděk), 70. Vrkoč (Petrák, Farkaš), 87. Gajecký (Kulikov, Komárek) PK.
Předposlední kolo druhé nejvyšší soutěže staršího dorostu se neslo na vítězné vlně. Devatenáctka v duelu s Litvínovem s přehledem vyhrála 4:1. Poslední utkání tohoto podzimu sehraje příští víkend 17. listopadu s Berounem.

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Kulvajt řekl o utkání: "Domácí se po celou dobu utkání prezentovali celoplošnou nátlakovou hrou s vysokým důrazem v osobních soubojích a kluky dnešní zápas hodně bolel. Herní kvalitou jsme však soupeře předčili a kromě gólů jsme nevyužili ještě další šance. Z tohoto pohledu musím utkání hodnotit pozitivně a jsem rád, že se nám konečně podařilo potvrdit předchozí vítězný zápas další výhrou."