Čtyři góly od Plzně nás vzdalují baráži

27.04.2019, 17:00
DOOSAN ARENA

FC Viktoria Plzeň

30. kolo, Fortuna liga 2018/19

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Hruška – Řezník, R. Hubník (C), Hejda, Limberský – J. Kopic, Procházka (78. Hořava), Hrošovský, J. Kovařík – Beauguel (86. Pačinda), Chorý (73. Bakoš).

Sestava hosté: Rada – Ostojič, Ďurica (C), D. Souček – Douděra, Marek Hanousek, Doumbia (46. Djuranovič), Miloševič (78. Hadaščok) – Tetour, Holenda, Holík (61. González).

• Branky: 6. Procházka, 36. J. Kopic, 40. J. Kopic , 90+2. Hořava.
    ŽK: 20. R. Hubník – 26. Ďurica.
    Rozhodčí: Matějček – Pospíšil, Dobrovolný.
  • Diváci: 8104
Poslední utkání základní části FORTUNA:LIGY Dukla odehrála na hřišti plzeňské Viktorie. Stejně jako v prvním utkání této sezony, ve kterém se Dukla utkala rovněž s Plzní, padl rychlý první gól. Na rozdíl od úvodního kola byla dnes rychle skórujícím týmem Plzeň, která tak určila vývoj utkání.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Od vápna k vápnu je to konkurenceschopné, v boxech ale ne. V obranném nám chybí zodpovědnost a v útočném agresivita a odvaha. Dneska Plzeň vyhrála zcela zaslouženě, protože potrestala naše chyby. Daleko pravděpodobněji dalších pět zápasů využijeme k tomu, abychom dali příležitost hráčům, kteří nebyli tolik vytížení, ale uvidíme. Ve hře je 15 bodů a budeme chtít v každém zápase uspět, ale ztráta na Karvinou je 9 bodů, nejsem naivní. V této chvíli se to pro Duklu rovná sestupu.“

Autor fotografie: FCVP/Martin Skála