2:0

(1:0)

19. kolo, Gambrinus liga 2011/12

1.FC Slovácko

Sestava domácí: Rada - Hašek, Vorel, Švejdík, Vrzal - Podrazký (63. Malý), Gedeon, Hanousek - Engelmann (69. Svatonský), Lietava, Pázler (82. Božič).

Sestava hosté: Filipko - Reinberk (69. Kuncl), Kordula, Mezlík, Kubáň - Daníček, Volešák, Pavelka, Hlupík (72. Čtvrtníček), Valenta (52. Lukáš) - Došek.

• Branky: 45. Hanousek, 62. Pázler. Rozhodčí: Franěk - Urban, Moláček. ŽK: Malý - Hlupík, Volešák, Kubáň.
  • Diváci: 1870
P R A H A - I ve třetím jarním kole má Dukla svého zástupce v sestavě All Stars Media. V 19. kole Gambrinus ligy se do ideální jedenáctky dostal Marek Hanousek.

Sestavu All Stars Media volí po každém ligovém kole devítka předních českých médií. Marek Hanousek dostal za svůj výkon v zápase se Slováckem, v němž přispěl jedním gólem k výhře 2:0, sedm nominací.

Na jaře už se do ideální sestavy dostali Miroslav Podrazký a Filip Rada.

All Stars Media 19. kola

Grigar (Teplice, 8 nominací) - Rajtoral (7), Ševinský (oba Viktoria Plzeň, 6), Řepka (České Budějovice, 6) - Zahustel (7), Kúdela (oba Mladá Boleslav, 6), Horváth (Viktoria Plzeň, 4), Hanousek (Dukla Praha, 7) - Mahmutovič (Teplice, 6), Bakoš (Viktoria Plzeň, 9), Varadi (Sigma Olomouc, 8).

6. března 2012

Luboš Kozel (trenér Dukly): „Samozřejmě se mi to hodnotí dobře, jsem víceméně spokojen. První poločas snesl velmi přísné měřítko. Před jeho začátkem jsme museli řešit problém s Petrem Malým, který měl zdravotní problémy, takže nemohl nastoupit. Poprvé nastoupil v základní sestavě Vojta Engelmann a myslím, že vůbec nebylo znát, že hraje ligu poprvé. I když naše vedení bylo trochu šťastné, tak jsme za gólem celý první poločas šli a byl zasloužený.

Ve druhém poločase Slovácko zlepšilo kombinaci a držení míče, takže jsme se trochu dostali pod tlak. Ale bylo to jenom po vápno a soupeř se do žádné vyložené šance nedostal, tedy kromě dvou situací. Jedna následovala po chybě Filipa Rady v rozehrávce a druhou dokázal Ondra Vrzal zblokovat. Pak jsme přidali z brejku druhý gól, který utkání rozhodl. Opět jsme odehráli zápas s nulou, s velmi dobrou defenzivní fází. Toto vítězství nás skoro zachránilo a je to jenom dobře, protože zase získáváme prostor, abychom zviditelňovali další hráče a dostávali je na vyšší úroveň.“