Béčko v přípravě porazilo zálohu Slavoje Vyšehrad

16. 5. 2020 | Jiří Uldrich

Béčko v přípravě porazilo zálohu Slavoje Vyšehrad

V sobotu 16.5.2020 zajížděl B-tým Dukly na Vyšehrad, kde na umělé trávě nastoupil v zápase po více než dvouměsíční přestávce. Soupeřem jim byl účastník Pražského přeboru, B-tým FC Slavoj Vyšehrad. Po dobrém výkonu omlazený tým Dukly, doplněný perspektivními hráči doroustu, zvítězil 3:2, po poločase 2:0, když dvě branky v prvním poločase vstřelil Houdek (po přihrávkách Houhy a Ludvíčka) a ve druhém poločase jednu Houha (přihrával Varačka)přat., sobota 16. 5. 2020, FK Slavoj Vyšehrad
Vyšehrad B Vyšehrad B
2:3
(0:2)
Dukla Praha BDukla Praha B

Vyšehrad B:

Dočekal – J. Klíma ml. (51. Procházka), Šlegl (65. Ratner), Kubek, Šídlo – Stareček – F. Babka, Čižikov (35. Drozd), Ratner (46. Mlejnek) – Macej, Dubravčič (55. Kankara)

Dukla Praha B:

Štefan (46.Janda) - Kosík (K), Novák (46. Matoušek), Zárybnický (46. Čížek), Fojt (46. Dostál), Ludvíček, Soukup (46. Jeřábek), Trávníček (46. Villaseca), Hodek (46. Kubeš), Houha (63. Kadlec),


Branky: 54. Drozd, 63. Procházka - 28. a 37. Houdek, 56. Houha

Komentář

V oboustranně dobrém utkání se Dukla dostala do dvoubrankového vedení, které v 56. minutě zvýšil na rozdíl tří branek K. Houha. Pak však domácí po zmatku v obraně Dukly snížili na 3:1 (v 56. minutě). Další snížení přišlo pěkně provedeným trestným kopem v 65. minutě utkání. Dukla i přes vytvořené brankové příležitosti další góly nevstřelila. Brankou neskončil ani slibný průnik domácích, a to díky pohotovému zákroku Jandy v brance Dukly. Tím také skončilo první přípravné utkání po přerušení soutěží - vítězstvím mladíků Dukly 3:2.


Zápas ukázal nejen přednosti Dukly, ale i činnosti, na kterých bude ještě potřeba zapracovat. Vzhledem k charakteru přípravného období, vystřídala obě mužstva po vzájemné dohodě téměř celé dvě jedenáctky. 


Dukla tak nastoupila v první půli v sestavě:
Štefan - Kosík (K), Novák, Zárybnický, Fojt, Ludvíček, Soukup, Trávníček, Varačka, Hodek, Houha. 


Dukla pak poslala do druhé půle nových osm hráčů, a tedy ve druhé půli byla sestava následující:
Janda - Matoušek, Čížek, Kosík(K), Ludvíček, Villaseca, Jeřábek, Houha (63. Kadlec), Kubeš, Varačka, Dostál.

Je nutné uvést, že mladíci z dorostu Dukly v zápase nezklamali. Naopak ukázali, že mají dobré základy a mohou i v dalších zápasech potvrdit, že mají dobrou perspektivu před sebou.

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu