Béčko remizovalo se Sokolem Brozany

28. kolo, B-tým 2021/2022 - ČFL skupina B

Sokol Brozany

Sestava domácí:

Buchlák – Kozojed, Löffler, Březika (K), Fojt (46. Ulman) – Nikl (66. Břeh), Křenek, Hudec – Špatenka, Kočí, Villaseca (80. Krejčí)

Sestava hosté:

Havránek (K) – Pardubský, Hruštinec, Schettl (60. Cibulka), Bubeníček – Krátký, Studecký (46. Výborný), Gebert, Tichý (46. Bechyně) – Jindráček (84.Sláma), Šup

• Branky: 23. Křenek (p.k.) - 34. Hruštinec, ŽK: 67. Villaseca - 31. Studecký, ČK: , Rozhodčí: Rejžek - Vychodil, Matyš.
B-tým Dukly sehrál vyjímečně 28. kolo v sobotu od 11:00 hod. na domácím hřišti na hlavním stadionu Na Julisce. Hostující tým SK Sokol Brozany v dosavadním průběhu získal 47 bodů, což mu stačí na 4. místo v tabulce, rezerva Dukly se ziskem 38 bodů byla na průběžném 9. místě. Zvlášť srdečně přivítali příznivci Dukly trenéra hostujícího týmu, zkušeného reprezentanta J. Němce, který za Duklu nejdříve hrál a ji i trénoval, v dobách, kdy znovuzrozená Dukla hrála Pražský přebor a vybojoval s ní na jaře 2009 postup do divize. V zápase došlo ke konfrontaci mládí (Dukla s věkovým průměrem 19,4 roku) se zkušenostmi (Brozany s věkovým průměrem 27,3 ) a nutno konstatovat, že mladíci Dukly (bez "pendlerů" mezi A a B týmem), mezi nimiž byli na zkoušku i hráči z dorosteneckých týmů Dukly, mile překvapili. Byli po většinu zápasu lepším týmem, který diktoval tempo hry a získaný bod je pro ně více než zasloužený. Hosté vycházeli ze zajištěného obranného bloku, z něhož vyráželi do rychlých brejků a s cílem zužitkovat zkušenosti při standardních situacích před brankou Dukly. I přes několik dobrých příležitostí Dukly se nakonec oba soupeři rozešli smírně.