Béčko Dukly remizovalo s rezervou Pardubic

31. 5. 2021 | Redakce

Béčko Dukly remizovalo s rezervou Pardubic

V dalším ze série přípravných zápasů po dílčím rozvolnění remizovala v zápase rezervních týmů Dukla s Pardubicemi 1:1. Výsledek odpovídá průběhu na hřišti. V prvním poločase branka nepadla, do druhého poločasu hosté vystřídali celou jedenáctku, Dukla prostřídala čtveřici hráčů. Po tom, co se hosté dostali ve druhé půli do vedení, vyrovnal na zaslouženou remizu 1:1 Tomáš Lauko.přát., sobota 29. 5. 2021, 10:15, Jirny
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(0:0)
Pardubice BPardubice B

Dukla Praha:

Šťovíček – Ludvíček (46. Matoušek), Knobloch (46. Čížek), Arnaud, Březina (75. Lauko) – Křenek (69. Knobloch), Hudec, Lauko (C) (46. Villaseca) – Hrubeš, Varačka (60. Hodek), Mládek (69. Ludvíček).

Pardubice B:

1. poločas: Vyhnánek – Sekera, Hajník, Koukola, Piter – Sychra, Boura, Hatěk – Vidím, Petráň, Kurka.

2. poločas: Šmíd – Halász, Řehák, Kubát, Zelenka – Formáček T., Da Silva, Čermák, Stýblo – Řezníček, Formáček D.

Branky: 82. Lauko – 68. Řezníček.

Komentář

V prvním poločase byla mírně aktivnější Dukla, avšak ani příležitost J. Hrubeše z 10. min., kdy dostal na chvilku prostor ve vzdálenosti 14 metrů od hostující branky, jehož přízemní střelu hostující brankář Vyhnánek kryl, ani hlavička L. Březiny ze 44. min. z 5 metrů po rohovém kopu J. Hrubeše, která skončila jen půl metru vedle hostující branky, ke gólu nevedly. Jinak se hra odehrávala mezi pokutovými územími obou týmů bez vážnějšího ohrožení jedné z branek.

Po poločasové přestávce zejména hosté zvýšili obrátky a agresivitu v soubojích. Ani dukláci se však nezalekli a výsledkem byly gólové příležitosti na obou stranách.

Nejprve hned ve 47. min. vystřelil na branku Dukly z levé spojky D. Formáček, Dukla odpověděla pěknou a nebezpečnou střelou J. Hrubeše z 22 metrů, který z voleje prudkou ranou metr nad zemí mířil do místa, kde byl připraven hostující brankář Šmíd.

Když pak v gólové příležitosti zakončoval v 57. min. T. Mládek zleva z úhlu ze 6 metrů podél hostující branky a o dvě minuty později z dobré pozice z pravé spojky ze 16 metrů pálil půl metru nad J. Hrubeš, zahrozili také hosté.

Nejprve v 60. min. zakončoval ze 7 metrů vytáhlý útočník Řezníček ze 7 metrů po centrovaném míči z levé strany metr vedle, pak o minutu později z trestného kopu z 22 metrů střílel metr a půl nad Šťovíčkovu branku Da Silva. Do třetice se hosté již radovali v 68. minutě, když z prostoru pravého křídla odcentroval pravý obránce Halász a ze 4 metrů se prosadil útočník Řezníček, 0:1.

Když potom v 73. min. hostující levý záložník Stýblo ze 16 metrů vysoko přestřelil branku Dukly, nadechla se Dukla k vyrovnání skóre.

Nejprve v 74. minutě po rohovém kopu Dukly zakončoval nekrytý Ludvíček ze 6 metrů vysoko nad hostující branku, ale pak v 82. min. po dobře zahraném trestném kopu J. Hrubeše z 31 metrů a náběhu hráčů Dukly, zakončoval T. Lauko s přehledem ze 14 metrů podél hostujícího brankáře, 1:1.

V poslední pětiminutovce pak ještě po kolmé přihrávce D. Villasecy postupoval sám na hostujícícho brankáře J. Hodek, ale pod tlakem křižujícího obránce zakončil střelou z 11 metrů půl metru nad. V samém závěru pak trestný kop J. Hrubeše z pravé spojky z 23 metrů skončil jen těsně vedle.

Zápas tak skončil spravedlivou remízou.

Dobře rozhodovala trojice rozhodčích v čele s J. Polenou.  

 


Fotogalerie


Partneři klubu