V posledním zápase sezóny jsme na domácím hřišti prohráli se Sokolovem

10.06.2023, 10:15
Ruzyně

FK Dukla Praha

(0 : 2)

26. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

FK Baník Sokolov

Sestava domácí:

Hladík – Weiss, Kuntoš, Sixta (41. Ford) – Novák, Tvrdý (41. Mellion), Čvirk, Zavadil (41. Tretyakov) – Nový, Syneček (41. Čurda), Slabý

Sestava hosté:

Kubal - Stolec, Liška, Hudlický, Zinner (68. Buček), Macht, Zosimenko, Opatrný, Jankovský, Šimek, Jelínek (77. Vilhelm)

• Branky: 61. Ford, 72. Čurda - 34. Janovský, 39. Jelínek, 53. Šimek, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V sobotu se na Ruzyni hrálo utkání dvou různých poločasů, ve kterém naše patnáctka nedokázala dohonit dvoubrankovou ztrátu a v posledním zápase sezony prohrála.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře a klukům se hra nedařila. Měli jsme velké množství nepřesných přihrávek z důvodu jejich složitosti. V osobních soubojích jsme byli pozdě a celkově nás kluci ze Sokolova přehrávali. Z toho pramenily dvě obdržené branky v prvním poločase. V poločase druhém jsme hru zlepšili, ale bohužel jsme znovu inkasovali. Postupem času jsme se dostávali více do hry a pramenily z toho dvě vstřelené branky. V závěru jsme stupňovali tlak, ale vyrovnat se nám již nepodařilo. Sezónu jsme tak zakončili lekcí, ze kterési doufám něco společně odneseme.“