V předehrávaném utkání jsme remizovali s Karlovými Vary

24. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

FC Slavia Karlovy Vary

Sestava domácí:

Hladík – Weiss, Habrych, Sixta – Novák, Mellion, Ford (41. Tvrdý), Čvirk, Kindl (41. Tretyakov), Čurda (41. Zavadil) – Nový (57. Syneček)

Sestava hosté:

Baranovský - Kuneš, Trojan, Vegricht, Koudele, Vonšovský, Wisniowski (51. Bartoš), Kolář (62. Štrobl), Jung, Batista, Komárek

• Branky: 61. Syneček - 64. Jung ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V přímém souboji o druhé místo jsme hráli na Ruzyni s týmem Karlových Varů.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Kluci předvedli koncentrovaný a velmi povedený výkon po celou dobu zápasu. Od začátku utkání jsme byli lepším celkem a přesně jsme kombinovali. V prvním poločase jsme měli několik šancí, ale bohužel jsme je neproměnili. Přesto jsme trpělivě kombinovali a hráli na polovině soupeře, ten se na naši polovinu dostal pouze po našich chybách a přes rychlý protiútok. Druhý poločas začal z obou stran opatrně, ale postupem času jsme znovu získávali herní převahu a vytvářeli si brankové příležitosti. Nakonec jsme šli zaslouženě do vedení, které bohužel nevydrželo dlouho a za tři minuty bylo srovnáno. Na konci zápasu jsme vstřelili vedoucí gól, ale bohužel ofsajd, který víme, že nebyl, naši radost ze vstřelené branky překazil. Fotbal nám znovu ukázal, jak dokáže být nevyzpytatelný. Věřím tomu, že kluky tento okamžik posílí. Za odehraný zápas zaslouží velkou pochvalu a dík.“