V derby Prahy 6 jsme s Aritmou zvítězili

18. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Škapa (41. Hošek), Glamoš (50. Včelař), Grossmann, Dostál, Kiknavelidze, Máca, Čížek, Pavlečka, Vošahlík (41. Švarc), Tříletý, Kolář (62. Lacina)

Sestava hosté:

Hladík – Kuntoš, Habrych, Sixta (70. Čvirk) – Mellion, Novák, Tvrdý, Ford – Weiss (61. Kindl), Čurda, Syneček

• Branky: 60. Čížek - 1. Weiss, 36. Čurda, 42., 62. Ford, 63. Syneček, 89. Čurda , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Zápas se měl původně odehrát v sobotu, ale kvůli špatnému počasí jsme hráli až v neděli na umělé trávě.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Na začátku zápasu jsme se přizpůsobili hře soupeře. Nejednalo se o velkou kombinaci a spíše jsme chtěli hrát rychle nahoru, ale to se nám nedařilo, protože naše přihrávky byly nepřesné a zbrklé. I přes rychle vstřelenou branku jsme se uklidnili až v druhé polovině prvního poločasu. V poločase druhém jsme již trpělivě a přesně kombinovali a dokázali vstřelit další čtyři branky. Soupeř již ve druhém poločase nijak nevzdoroval a my kontrolovali hru až do konce utkání.“