24. kolo, U17 - mladší dorost A 2022/2023

Medenica - Matěj Pokorný, Štěpán, Srba, Muller (Krames) - Svojsík, Ungerman - Tomas Pokorný (Torejev), Maneval (Bošek), Sandev (Nečas)- Kulhavý (Mára)

Nejlepší hráči dle týmového hlasování:

Kulhavý, Ungerman

• Branky Dukly: Sandev, Bošek , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Naše U17 ztratila dobře rozehrané utkání, když v zápase s Českými Budějovicemi vedla již 2 : 0. Poté však během 20 minut třikrát inkasovala a tři body si odvezl soupeř.

Hodnocení trenéra Martina Babači:

Objektivně vzato se dnes odehrálo poměrně atraktivní mládežnické utkání, v němž první poločas překvapila Dukla Dynamo a ve druhém Dynamo překvapilo Duklu.

Ze svého trenérského pohledu si vážím faktu, že jsme se vrátili na vlnu dvou vstřelených branek za zápas. Logicky ale převažuje hořkost nad ztrátou dvoubrankového vedení a odevzdání všech bodů soupeři. Kritika míří zejména na pohybový výkon a soubojové chování v obranné třetině hřiště. Tyto aspekty nám ve druhé půli prohrály zápas.