Těsná porážka béčka v Boleslavi

Kořán, König, Rulc, Coňk, Leitl, Tichý, Vlček, User, Vojta, Mašek, Gregor

Střídali ve druhém poločase: Brejcha, Fořt, Novák, Malý, Zaplatílek

Sestava hosté:

Šťovíček, Kozojed, Matoušek, Čížek, Mládek, Krenciv, Nikl, Zapletal, Ulman, Mikeš, Douděra

Střídali ve druhém poločase: Spilka, Löffler, Helík, Fojt, Jelínek

• Branka: König, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: Nejedlo - Louda, Stuchlík.
K předposlednímu přípravnému zápasu zavítal rezervní tým Dukly v neděli 19. února 2023 na umělku Městského stadionu v Mladé Boleslavi k sehrání přátelského přípravného utkání s rezervním týmem FK Mladá Boleslav, účastníkem ČFL, sk. B. Za stálého deště v prvním herně vyrovnaném poločase se domácí tým dostal do vedení po rychlém protiútoku a pěkném zakončení ostrou křížnou střelou Königa z hranice pokutového území. Tato branka rozhodla o těsném, ale zaslouženém vítězství domácích. Ve druhém poločase měli domácí hru pod kontrolou a po několika dobrých střeleckých příležitostech, kdy se několika dobrými zákroky blýskl D. Spilka v brance Dukly, ve druhé půli branka nepadla a Dukla si tak odvezla jednobrankovou porážku. Za zmínku stojí i to, že za rezervní tým Dukly poprvé nastoupili (a nezklamali) F. Mikeš a O. Jelínek, oba útočníci z dorostu Dukly.