U15 - Povedený herní výkon v Karlových Varech

11. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Baranovský - Trojan, Vegricht, Bartoš, Vonšovský, Wisniowski (41. Štrobl), Slepička, Kolář, Jung, Batista, Draský (41. Hlavatý),

Sestava hosté:

Tretyakov (41. Hladík) – Sixta – Slabý, Kuntoš, Mellion (41. Syneček) – Ford, Novák, Zavadil (60. Čvirk) – Čurda (67. Hovadík), Nový (60. Kindl), Tvrdý

• Branky: 15. Tvrdý, 23. Nový, 37. Zavadil - 46. Hlavatý ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V Karlových Varech jsme po celý zápas dominovali a dokázali plně bodovat.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Konečně se nám povedlo do zápasu vstoupit aktivně a mít hru pod kontrolou. V zápase jsme měli delší pasáž, kdy jsme nakopávali míče pouze za obranu a tolik jsme nekombinovali. V první polovině zápasu jsme byli efektivní a ze svých příležitostí jsme vstřelili 3 branky. V druhém poločase jsme začali dobře kombinovat, ale v koncovce jsme bohužel nezachovali klid. Příležitostí na vstřelení branky jsme měli dostatek, ale bohužel jsme žádnou neproměnili, a naopak my jsme byli ti, kdo inkasoval. Kluci zápas zvládli a doufám, že v dalším utkání na tento předvedený výkon naváží.“