U16 - Musíme se více zaměřit na detaily

12. 10. 2022 | Jaroslav Žipaj

U16 - Musíme se více zaměřit na detaily

Po bezbrankovém poločase se naše šestnáctka ve druhé půli dopustila v defenzivě několika chyb a domácí je využili ke vstřelení tří branek, což jim k vítězství stačilo.10. kolo, sobota 8. 10. 2022, 12:15, Na Lukách
Vlašim Vlašim
3:1
(0 : 0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Krix – Mikulík (46. Brůna), Ullman, Tuček – Holeček, Filip (46. Kulhavý), Breburda, Nedbal, Hudec (46. Obermajer) – Vaňkát, Štěrba (46. Aberle)

Branka DUKLY: 89. Obermajer ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

První poločas utkání s Vlašimí byl z naší strany celkem nevýrazný. Sice jsme měli herní převahu a vytvořili jsme si několik dobrých možností, v před-finální a finální fázi jsme ale byli nedůrazní, nepřesní a především málo hladoví po brance. Chyběla kvalita a důraz na detail v individuálních činnostech a větší propojení ve finálních součinnostech. Úvod II. poločasu se nesl v podobném duchu. Pak jsme domácím netaktickým jednáním darovali společně s rozhodčím penaltu, po které jsme zbytečně znervózněli a do výraznějšího ohrožení branky domácích jsme se prakticky nedostali. Naopak jsme dokázali „vymyslet“ neskutečné věci v zadních řadách a domácím jsme darovali další dvě branky. Toto utkání jsme nezvládli v detailech a nebyli jsme dostatečně silní v krizových momentech. Měli bychom se více soustředit na kvalitu vlastní hry a zbytečně se nerozptylovat jinými věcmi. O nepochopitelném incidentu po skončení utkání je asi i zbytečné hovořit. Ten jsme naštěstí zvládli.

 


Fotogalerie


Partneři klubu