27. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

MFK Karviná

Rada – Barac, Piroch (C), Krch, Zapletal – Moulis (74. Douděra), Havelka (74. Ullman), Kozel, Šebrle (57. Buchvaldek) – Červenka (36. Hrubeš), Matějka.

Ciupa – Moses (66. Bartl), Soukeník (84. Papadopulos), Bederka, Antovski – Budínský (C), Boháč (77. Ezeh) – Mikuš, Málek (84. Mihalík), Memić – Akinyemi (77. Traore).

• Branky: 5. Akinyemi, 67. Akinyemi, 73. Akinyemi, ŽK: 65. Piroch, ČK: 29. Zapletal, Rozhodčí: Berka – Vlček, Arnošt, Střely na bránu: 7:9, Střely mimo: 9:10, Rohy: 8:6.
  • Diváci: 1265
Dukla Praha přivítala v rámci 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na Julisce vedoucí Karvinou. Hosté se prosadili v páté minutě po trefě Akinyemiho, který se v sedmašedesáté minutě prosadil podruhé. Třetí branku zaznamenal nigerijský hráč o dalších šest minut později a definitivně tak rozhodl o výhře hostů.