Dukla skolila Třinec dvěma slepenými góly ve druhé půli

17. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

FK Fotbal Třinec

Rada – Barac, Holiš, Hrubeš (83. Šebrle), Kozel (90. Havelka), Kozma (72. Piroch), Krch, Matějka (90. Červenka), Moulis (83. Buchvaldek), Peterka, Špatenka.

Hasalík – Brak, Foltyn, Gembický (60. Turyna), Juřena, Kania (77. Hrdlička), Machuča (61. Samiec), Habusta, Holík, Hýbl, Szewieczek.

• Branky: 46. Kozel, 48. Moulis, ŽK: 17. Špatenka, 51. Holiš, 63. Kozel – 90+3. Turyna, Rozhodčí: Volek – Pochylý, Pospíšil, Střely na bránu: 5:2, Střely mimo: 5:5, Rohy: 5:2.
  • Diváci: 569
Dukla navázala v 17. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na výbornou zimní přípravu a porazila Třinec 2:0. V prvním poločase k vidění žádná branka nebyla, ačkoliv byli především domácí velmi aktivní. V úvodu druhé půle pak dvěma slepenými góly rozhodli o výhře Dukly Kozel s Moulisem.