U14: Z Ústí nad Labem si nakonec odvážíme pouze bod

(1 : 3)

7. kolo, U14 - starší žáci B 2021/2022

Nebeský - Kunc, Fiala, Pekař, Šváb, Rosenkranc (65. Štráchal), Mareš (55. Adámek), Kotek, Jedlička (55. Jungwirth), Ta Minh Tiep (55. Janda), Avenarius (55. Turek)

Krouza – Novák, Slabý, Kuntoš, Sharygo (50. Herálecký) – Čvirk (50. Sixta), Habrych, Lindauer (41. Ford) – Weiss (41. Drašnar), Zavadil, Syneček (41. Častvaj)

• Branky: 30. Pekař, 67. Adámek, 80. Jungwirth - 13., 25., 38. Zavadil ŽK: 0 : 0, ČK: 0 : 0, Rozhodčí: Vaverka Tomáš - Řízek Vlastimil, Židek Richard.
  • Diváci: 120
První půle se nám herně i gólově podařila, ale nakonec jsme vedení o dvě branky neudrželi. Ve druhé polovině kluci z Ústí dokázali vyrovnat brankou v poslední minutě utkání.

Trenér Pavel Papež po utkání řekl: „V prvním poločase jsme hráli velice kompaktně a od prvních minut se nám také dařila kombinace. Z naší předváděné kombinační hry jsme v první polovině dokázali vytěžit 3 branky. Ve druhém poločase se hra začala pomalu vyrovnávat, ale bylo to dáno hlavně tím, že jsme nebyli včas u soupeře a začali kazit přihrávky a tím jsme se sami dostávali pod tlak. Vytvořili jsme si 6 brankových příležitostí, které jsme neproměnili. Naopak kluci z Ústí dokázali vstřelit branky dvě. Druhou branku vstřelili v poslední minutě zápasu, kdy jsme nezvládli ubránit standardní situaci. Za první poločas si kluci zaslouží obrovskou pochvalu, tam jsme ukázali, jaký kombinační nátlakový fotbal dokážeme hrát. Druhá půle nám zase přinesla zkušenost v podobě vážení si vypracovaných brankových příležitostí.“