(2:1)
Teplice "B"Teplice

Dukla Praha: Šmejkal (45. Kinský) - Efenberk (62. Fojt), Kozojed, Noll, Šátek - Villaseca, Hudec, Křenek (31. Terentiev) - Šebrle (82. Saska), Klimt, Kočí.
Branky: 36. Kozojed (pen), 39. Klimt, 87. Kočí.

Začali jsme aktivně od první minuty, chtěli jsme hned od začátku jít za vítězstvím, protože tomu prvotní kombinace i naznačovali. Jenže špatné pokrytí odrazeného míče po našem rohovém kopu a souhra drobných chyb při rychlém protiútoku soupeře nás stály to, že už ve 2 minutě jsme prohrávali proti Teplicím 0:1. Kluky to nezlomilo a pořád hráli aktivně, bušili do soupeře, hráli rychlý a kombinační fotbal a Teplice měli za první půlku jenom 2 střely na branku z celkových 3. Vyrovnání jsme se dočkali až po faulu na Šebrleho ve vápně a penaltu úspěšně proměnil Kozojed. O 3 minuty později zvýšil vedení náš nejlepší střelec Klimt, po centru z kraje vápna od Villaseci. Do kabin jsme jeli za stavu 2:1 pro nás.

Ve druhém poločasu jsme drželi vysoké tempo hry a kromě prvních 10 minut, kdy nám ukázaly i Teplice, že umějí hrát fotbal, jsme je prakticky už do ničeho nepustili. Pak se jejich stoper nádherně trefili pod břevno z 25 metrů a bylo z toho drama a vyrovnání na 2:2. Po perfektním týmovém výkonu celého týmu jsme se gólu dočkali v 87. minutě a zaslouženě vyhráli 3:2. Bohužel nás na tom jenom mrzí zlomenina kostičky v kotníku našeho kapitána Tomáše Křenka, přejeme mu brzké uzdravení.