PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Koreš

U18: První mistrovské utkání proti Boleslavi skončilo naším vítězstvím

14. 8. 2018 | Redakce

U18: První mistrovské utkání proti Boleslavi skončilo naším vítězstvímV nedělním zápase se hráči U18 utkali na hřišti v Mladé Boleslavi s domácím týmem. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 0:3 ve prospěch našeho týmu.

1. kolo, neděle 12. 8. 2018, 13:00
Mladá Boleslav Mladá Boleslav
0:3
(0:2)

Dukla Praha: Trávníček - Ludvíček, Březina , Matoušek, Ferreira (56. Popovič) - Zakharchenko (46. Jeřábek), Kozel , Soukup (69. Novotný) - Čermák, Kubeš (32. Hodek), Vilímek (46. Hrubeš).
Branky: 8. Kozel (PK), 18. Kozel (Kubeš). 86. Kozel (PK).

Do utkání jsme vstoupili odvážně a po několika minutách se nám podařilo dostat do pokutového území, ve kterém jsme byli důraznější a byli odměněni pokutovým kopem. Ten se nám podařilo proměnit a v další fázi utkání jsme byli dominantnějším týmem. Soupeř bránil velmi tvrdě a celý první poločas nás předčil v důrazu v osobních soubojích. I přesto se nám dařilo kombinovat, bohužel nám scházela přesnost a jednoduchost v přechodové fázi. V prvním poločase se nám podařilo vstřelit ještě jeden gól po pěkné akci, kde si navzájem vyhověli Kubeš a Kozel. Ve druhém poločase se nám více dařilo držet míč, byli jsme přesnější i v přechodové fázi a z toho pramenil větší počet gólových situací. Bohužel se nám podařilo úspěšně vyřešit pouze dvě, ze kterých byla jedna neuznána pro údajnou ruku. Celkové skóre se tedy zastavilo na konci zápasu za stavu 0:3. Děkujeme týmu Boleslavi za pěkné utkání sehrané na krásném hřišti.