FANSHOP

WU15: Start do sezóny vítězný proti Trutnovu

2. 9. 2021 | Nela Houbová

WU15: Start do sezóny vítězný proti Trutnovu

První domácí utkání odehrály starší žákyně na podmáčeném trávníku ve Statenicích.1. kolo, sobota 28. 8. 2021, 13:00, Statenice, tráva
Dukla Praha Dukla Praha
8:1
(5:0)
TrutnovTrutnov

Dukla Praha:

Kárová - Bednářová, Douderová, Minaříková, Mollova, Herejtová, Norlin, Nováková, Grossová, Lauková, Zelenková, Jinková, Janečková, Štěchová, Kreiglerová, Veselá

Trutnov:

Kadečková, Haufnerová, Mánková, Vejrychová, Jindříšková, Petráková, Dostálová, Kovaříková, Ryšavá

Branky: 1., 10.Lauková, 15.Herejtová, 17.Grossová, 39., 41.Zelenková, 48.Norlin, 71.Douderová - 63.Petráková
Rozhodčí: Kabourek
Diváci: 30

Komentář

Holky nastoupily ve Statenicích do prvního mistrovského utkání téměř v plné sestavě. Soupeř ale přijel pouze s devíti hráčkami a to ovlivnilo průběh celého zápasu. Hned po rozehrávce se do šance dostala Adri Lauková a využila ji ve svůj prospěch. Po pár minutách se Adriana Lauková mohla radovat znovu, když v 10. minutě rozvlnila síť na 2:0. Po jednom gólu dále přidala Adéla Herejtová, odcházející do MŠK Žilina Michaela Grossová, Sára Zelenková a do šaten se odcházelo za stavu 5:0.

I v druhém poločase dominovaly domácí hráčky a přidaly další tři góly. Holky soupeřky pustily do jedné šance, která bohužel skončila za zády naší golmanky.

Po spoustě neproměněných šancí, nepřesných přihrávek a odpískaných ofsajdů na soupeřově polovině, konečný stav utkání skončil 8:1.

 


Fotogalerie


Partneři klubu