Teď začne
vojna!

U17: První mistrovské utkání jsme zvládli vítězně

16. 8. 2021 | Redakce

U17: První mistrovské utkání jsme zvládli vítězně

Za slunného počasí jsme odehráli první mistrovské utkání po deseti měsících, ve kterém se nám podařilo zvítězit, i když vítězství se nerodilo vůbec lehce. Soupeř byl velmi důrazný a houževnatý. Nastřelili jsme třikrát konstrukci branky a řadu šancí neproměnili. Utkání skončilo výsledkem 5:314. kolo, středa 11. 8. 2021, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
5:3
(2:1)
Meteor BMeteor B

Dukla Praha:

Medenica D. – Budař P. (45. Kolský T.), Kolman T., Haluza O. (45. Muller)., Koller S. – Kožený V., Uher P. (Rakotomavo T.), Svoboda A. – Urban R. (65. Čejka O.), Blokeš O., Onderišin O. (45. Bohiňák B.)

Branky Dukly: 9. Urban R, 11. Blokeš O, 51. Svoboda A, 55. Rakotomavo T, 90. Čejka O.

Komentář

Úvod utkání byl z naší strany dobrý, kluci začali velmi aktivně a v 11 té minutě jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek. Druhá část prvního poločasu se nesla ve znamení našich nepřesností, vázla nám kombinace, chyběla nám uvolněnost a lepší pohyb hráčů bez míče. Ve 41 minutě soupeř potrestal naší rozehrávku a do kabin se šlo za stavu 2:1. 

V poločase jsme prostřídali a následovala nejlepší pasáž naší hry v utkání. Dobře jsme kombinovali, přidali potřebný důraz a klid na míči, z čehož pramenili další dva góly do sítě soupeře. Bohužel jsme toto nastavení neudrželi až do konce utkání a soupeř v závěru vstřelil dvě branky a snížil na 4:3, avšak z poslední rychlé akce jsme vstřelili pátý gól a bylo rozhodnuto. Do dalších utkání si odnášíme poučení, že utkání není rozhodnuté ani za stavu 4:1 a musíme být plně koncentrovaní až do závěrečného hvizdu. Těšíme se na další mistrovské utkání, které odehrajeme v neděli 15.8 od 12:30 na Suchdole s MFK Chrudim.

 


Fotogalerie


Partneři klubu