PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

S Varnsdorfem jsme prohráli

12. 2. 2020 | Redakce

S Varnsdorfem jsme prohráli

Dukla se v kombinované sestavě utkala s druholigovým Varnsdorfem. Hosté měli více ze hry a vsítili pět branek. Svěřenci trenéra Skuhravého dokázali proměnit jen jednu šanci, když se v závěru utkání prosadil Karel Houha.přát., středa 12. 2. 2020, 12:00, Satalice
Dukla Praha Dukla Praha
1:5
(0:2)
VarnsdorfVarnsdorf

Dukla Praha: Hruška - Kozel, Novák, Kim, Lauko, Ullman, Kovernikov, Krunert, Ayong, Jakab, Fišl. Náhradníci: Šťovíček - Jeon, Houha.
Varnsdorf: Samoel - Zezula, Heppner, Novák L., Bláha, Lehoczki, Ondráček, Barac, Micofčák, Kocourek, Houser. Náhradníci: Vaňák - Richter, Novák D., Šimon, Kubista, Breda.
Branky: 90. Houha - 31. a 42. Ondráček, 67. a 75. Richter, 76. Breda.

Komentář

Na začátku prvního poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou, tím nebezpečnějším mužstvem však byl Varnsdorf. Ale brankář Hruška a domácí obrana všechny pokusy bez problému likvidovali. Také pokusy dukelských fotbalistů končily na nohou hostujících obránců. Ve 31. minutě už hosté těžili ze své hry. Adam Ondráček tvrdou ránou z levé strany propálil dukelského brankáře. Další střelu hostů už gólman Hruška bezpečně ukryl do své náruče. Před koncem poločasu se však severočeši radovali podruhé. Po přihrávce z levé strany Ondráček zakončoval do odkryté branky.

Varnsdorf hrál dobře i druhý poločas. V 62. minutě Ondřej Bláha neváhal a dobrý centr hlavičkoval do protipohybu domácího brankáře. Hostující celek tak vedl už o tři branky. Krátce nato vyslali hosté další dobrou střelu, dukelský gólman ji však dokázal vytěsnit mimo tři tyče. Hosté byli lepší i nadále. Šťovíček dobrým zákrokem dokázal zastavit průnik z pravé strany. O pár minut později vyslal Daniel Novák z pokutového území nebezpečnou střelu směrem k dukelské brance. Gólman Šťovíček však jeho pokus stačil vytěsnit na roh. V 76. minutě se hosté radovali už počtvrté. Marek Richter se trefil přímo pod břevno. Pátá branka přišla záhy. V nepřehledné situaci se nejlépe zorientoval David Breda, který následně překonal dukelského brankáře. Na konci utkání Dukla stihla alespoň zkorigovat konečné skóre. Karel Houha využil chyby hostujícího gólmana a upravil výsledek zápasu na 1:5.

 


Fotogalerie


Partneři klubu