B-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
7. so 17. 9. 2022 Karlovy Vary Dukla Praha B3:0(0 : 0)
8. ne 25. 9. 2022 Dukla Praha B Bohemians 1905 B10:15

B-tým se chystá na pražské derby

čtvrtek 22. 9. 2022 | Tomáš Hubáček

logo Rezervu DUKLY čeká v neděli malé pražské derby, ve kterém se střetne s Bohemians 1905 B.

Rezerva DUKLY se vrací z Karlových Varů bez bodů

neděle 18. 9. 2022 | ing. Jiří Uldrich

logo V 7. kole ČFL, sk. A zavítala v sobotu 17. 9. 2022 od 18:00 hod. rezerva Dukly na hřiště čtvrti Karlovy Vary-Drahovice, kde na hřišti FC Slavia Karlovy Vary prohrála 0:3, po poločase 0:0. Domácí získali v předchozích čtyřech kolech deset bodů a v tabulce zaujímali čtvrté místo, když v minulém kole remizovali v Domažlicích 2:2. Dukla získala dosud devět bodů, když v minulém kole brali bod za domácí remízu s Přešticemi. V zápase na hřišti s UMT povrchem a ve druhém poločase za umělého osvětlení rozhodl první vstřelený gól v zápase, což se podařilo zkušenějším domácím v 70. minutě a následně pak potvrzený dvěma brankami v poslední desetiminutovce. V zápase rozhodla herní zkušenost domácích, kteří vycházeli z důsledného obranného bloku ve zhuštěném prostoru v hloubce max. 20 m a dlouhými míči se pokoušeli dostat za linii obrany Dukly na vysoké důrazné útočné duo. Dukla náběhy domácích pokrývala a sama se snažila překonat domácí obranný val kombinačními akcemi, vypracovala si tři dobré gólové příležitosti, ale nepřesným zakončením se připravila o kýžený gólový efekt. Domácí tým nastoupil v rozestavení 3-5-2 s ofenzivním podhrotovým středopolařem. V první půli si vytvořil jednu gólovou příležitost, kterou zmařil brankář D. Spilka v bance Dukly. Ve druhé půli pak domácí po nedůrazu obrany Dukly na polovině hřiště vybojovali u pomezní lajny na polovině míč a svůj brejk proměnili ve vedoucí branku. Poté se domácí tým uklidnil, naopak dukláci znervózněli a domácí si pak v poslední desetiminutovce vytvořili další gólové příležitosti, z nichž dvě proměnili a přetavili tak na jasné třígólové vítězství. Zajímavostí bylo nasazení tří hráčů tmavé pleti v domácím týmu.

B-tým zajíždí do Karlových Varů

čtvrtek 15. 9. 2022 | Tomáš Hubáček

logo Rezervní tým DUKLY sehraje další mistrovské utkání v Karlových Varech - Drahovicích. Zápas se hraje ve večerních hodinách při umělém osvětlení.

V téměř ztraceném utkání nakonec naše béčko vybojovalo remízu

pondělí 12. 9. 2022 | ing. Jiří Uldrich

logo V 6. kole ČFL, sk. A přivítala v neděli 11. 9. 2022 od 10:15 hod. rezerva Dukly na domácím hřišti v Přední Kopanině hosty z FK ROBSTAV Přeštice. Hosté získali v předchozích pěti kolech devět bodů, když v minulém kole doma přesvědčivě zvítězili nad druhým týmem tabulky, Jiskrou Domažlice, 5:1 byli na čtvrtém místě tabulky. Dukla získala dosud osm bodů, když po posledním zápase, kdy remizovala ve Zbuzanech 2:2, byla v tabulce na průběžném sedmém místě. V zápase, který nepostrádal tempo a nasazení z obou stran, kdy se zkušený tým hostí dostal do vedení 0:3, Dukla vyrovnala v poslední pětadvacetiminutovce na konečných 3:3 a nechybělo mnoho, aby otočila vývoj zápasu zcela ve svůj prospěch, protože přečíslení tři na jednoho v poslední minutě vyřešili hráči Dukly u pokutového území Přeštic chybnou přihrávkou do ofsajdové pozice. V prvním poločase, i přes herní převahu hostí, mladíci Dukly proti zkušenějšímu mužstvu drželi nerozhodný bezbrankový stav až do poslední minuty první půle, kdy hosté po neodpískaném ofsajdu (?) šli do vedení 1:0. Po této studené sprše hosté ve druhé půli využili zaváhání v obranné činnosti Dukly, a svůj náskok navýšili během třinácti minut druhé půle na rozdíl tří branek, 0:3. Mladící Dukly však nesklopili zbraně a poslední půlhodince zápasu vyrovnali na konečných 3:3.

B-mužstvo hostí Přeštice

středa 7. 9. 2022 | Tomáš Hubáček

logo V dalším mistrovském utkání přivítá naše B-mužstvo na svém domácím hřišti na Přední Kopanině FK ROBSTAV Přeštice.

Rezerva Dukly si veze zasloužený bod po remíze 2:2 ze Zbuzan

neděle 4. 9. 2022 | ing. Jiří Uldrich

logo V 5. kole ČFL, sk. A zavítala v sobotu 3. 9. 2022 od 10:15 hod. rezerva Dukly na hřiště do blízkých Zbuzan. Domácí získali v předchozích čtyřech kolech pět bodů za dvě remízy a domácí výhru se S. Hostouň, když v minulém kole prohráli v Domažlicích. Dukla získala dosud sedm bodů za dvě domácí vítězství a venkovní bezbrankovou remízu s Povltavskou FA. Ve svižném, oboustranně ofenzivním kvalitním zápase, kdy domácím vyšly vstupní části obou poločasů, dukláci se postupně v každém poločase zlepšovali a po zásluze vyrovnali, nejprve v první půli na 1:1 a po té ve druhé půli na konečných 2:2. Oba týmy nastoupily v rozestavení 4-3-3 a už od začátku bylo vidět pěkné fotbalové akce na obou stranách. V začátcích obou poločasů domácí začali vysokým presinkem, což jim vyneslo vstřelený gól, postupem času se projevila i kvalita ze strany Dukly, která si vypracovala několik dobrých příležitostí a po zásluze skóre v pěkném, pro diváky vzrušujícím zápase, vyrovnala. Zajímavostí bylo, že za domácí nastoupila pětice hráčů, kteří dříve oblékali dres Dukly Praha (K. Houha, T. Novák, J. Jakab, D. Kozel a Š. Studnička) a navíc trenérem domácích je Fr. Douděra, otec D. Douděry, který také v předchozích letech oblékal dres dejvické Dukly.

Další stránky
123456>>