PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola

B-tým

kolodatumdomácíhosté
přát.so 5. 6. 2021 Kladno Dukla Praha1:1(1:1)

Rezerva Dukly remizovala s B-týmem Slovanu Liberec

sobota 24. 4. 2021 | Redakce

logo Ve větrném počasí na velmi dobře připraveném trávníku odehrála naše rezerva další přípravné utkání. Zápas i přes množství šancí skončil bezbrankovou remízou.

Béčko se v druhé půli zlepšilo, přesto v přípravě podlehlo Příbrami

pondělí 12. 4. 2021 | Redakce

logo Náš B-tým nestačil v dalším přípravném utkání na Příbram, které na hřišti v areálu Na Litavce podlehl 0:2. Premiéru v dukláckém dresu si odbyl Adilet Kanybekov z Kyrgyzstánu.

Dukla získala záložníka Adileta Kanybekova z Besiktase Istanbul

neděle 4. 4. 2021 | Klub

logo Do Dukly přichází na zkoušku do konce sezony s opcí do června 2023 mládežnický reprezentant Kyrgyzstánu Adilet Kanybekov.

Béčko Dukly dalo čtyři góly a zvítězilo nad Vltavínem

neděle 13. 12. 2020 | Redakce

logo Zasloužené vítězství si připsal B-tým Dukly v přípravném utkání v Satalicích proti Vltavínu. Dukla dala v každém poločase dva góly a vyhrála 4:2.

Rozpis přípravných zápasů B-týmu Dukly

čtvrtek 3. 12. 2020 | Lukáš Šonský

logo B-tým Dukly Praha zná svůj řád přípravných zápasů do konce ledna. Naše rezerva v nich změří síly s „béčkem“ Slavie či prvním týmem Příbrami.

B-tým: Lepší efektivita a důraz rozhodly o výhře Liberce

pondělí 12. 10. 2020 | Redakce

logo Dobrý herní projev, ale špatná efektivita a nakonec i krutá porážka. B-tým Dukly Praha dostal doma v 8. kole ČFL od libereckého „béčka“ čtyři branky, přestože sám měl spoustu příležitostí.

Další stránky
123456>>