PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott

B-tým

kolodatumdomácíhosté
2. ne 18. 8. 2019 Dukla Praha Pardubice B5:1(2:0)
3. ne 25. 8. 2019 Brozany Dukla Praha17:00

Dukla B: Premiéra na domácím hřišti se podařila

pondělí 19. 8. 2019 | Redakce

logo Ve druhém kole ČFL se B-tým Dukly Praha představil poprvé v domácím prostředí na útulném stadionku SK Jirny, kde přivítal B-tým FK Pardubice. Po velmi dobrém výkonu zvítězila domácí Dukla 5:1, po poločasovém zaslouženém vedení 2:0. Hosté po přestávce, kdy vystřídali tři hráče, snížili v úvodu druhé půle na 2:1 a po herně vyrovnané pětadvacetiminutovce se "zlomili" až v 70. minutě, po vlastním gólu na 3:1 pro Duklu. Dukla pak ovládla zbytek utkání, což vyčíslila i dalšími dvěma brankami, na konečných 5:1.

Dukla B: Premiéra v ČFL se nepodařila, domácí Zápy rozhodly během první půle

pondělí 12. 8. 2019 | Redakce

logo K premiérovému zápasu B-týmu Dukly přiřkl los soupeře nadmíru těžkého, protože SK Zápy v loňském ročníku ČFL skončily jen se čtyřbodovou ztrátou na pěkném druhém místě za postupujícím Vyšehradem. Domácí své loňské kvality potvrdili i v prvním kole nového ročníku, když se během prvních deseti minut dostali do dvougólového vedení a po vstřelení třetího gólu v 37. minutě rozhodli v podstatě zápas již během prvního poločasu. I když B-tým Dukly se po prostřídání během druhé půle dostal do několika nadějných příležitostí a zkorigoval výsledek alespoň dvěma góly, domácí udrželi rozdíl tří gólů a zvítězili zaslouženě 5:2. Za domácí tým nastoupil na postu pravého obránce bývalý hráč Dukly, šestatřicetiletý Pavel Hašek.

Dukla B: Prohra v generálce na ČFL s ligovým týmem z Emirátů

úterý 6. 8. 2019 | Redakce

logo Ke svému poslednímu přípravnému utkání před začátkem ČFL vyrazil B-tým Dukly do Zbůchu u Plzně, kde absolvuje své soustředění ligový tým Spojených arabských emirátů AL-FUJAIRAH FC, který v minulosti trénoval i Ivan Hašek. Se soupeřem s mírně odlišnými herními charakteristikami od tuzemských týmů mladíci Dukly prohráli 2:4, po vyrovnaném poločase 1:1. Hosté po poločase získali dvoubrankový náskok po rychlých protiútocích, když dva góly padly po pokutových kopech. Dukla i přes snahu o vyrovnání již srovnat skóre nestačila.

Dukla B: Předposlední přípravný zápas s Vltavínem přinesl brankové hody

sobota 27. 7. 2019 | Redakce

logo B-tým Dukly sehrál své páté přípravné utkání, tentokrát s FK Loko Vltavín, účastníkem A skupiny ČFL, na hřišti v Jirnech. Po vyrovnané první půli, kdy si soupeř z Holešovic vytvořil více brankových příležitostí než Dukla, si nakonec mladíci Dukly nenechali vítězství vzít a po tom, co se ve druhé půli dostali zaslouženě do dvougólového vedení, postupně navýšili skóre na pětibrankový rozdíl. Rezervní tým Dukly v rámci přípravy sehraje ještě jedno přátelské utkání a poté již 11. srpna 2019 vstoupí do soutěžní sezóny prvním kolem na hřišti SK Zápy.

Dukla B: Příprava vstoupila do druhé poloviny - je co zlepšovat

středa 24. 7. 2019 | Redakce

logo B-tým Dukly sehrál své čtvrté přípravné utkání, tentokrát s SK Český Brod, účastníkem B skupiny divize, na hřišti v Čelákovicích. Ve vyrovnaném utkání byl soupeř produktivnější, když první půli vyhrál poměrem 2:1 a přes šance na obou stranách ve druhém poločase se až do konce utkání skóre nezměnilo. Rezervní tým Dukly tak vstoupil do druhé poloviny přípravného období přípravného období, v němž na tréninkový proces navážou ještě dva přípravné zápasy.

Dukla B: Třetí přípravný zápas naznačil cestu

neděle 21. 7. 2019 | Redakce

logo B-tým Dukly na závěr herního soustředění v Ústí nad Orlicí sehrál druhý přípravný zápas, tentokrát s B-týmem FC Hradec Králové, který bude v letošním podzimu zařazen ve stejné skupině ČFL jako B-tým Dukly. Proti vrstevníkům sehráli mladíci Dukly, zejména v první půli vyrovnané utkání, ve druhé půli pak Dukla navýšila vedení, když neproměnila i některé další nadějné akce a šance. Cíle přípravného zápasu, v praxi navázat na tréninkový proces a přispět k prohloubení sehranosti týmu, byly dosaženy. Mladíci Dukly zvítězili zaslouženě 3:1, po poločasu 2:1.

Další stránky
12>>