PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab

B-tým

kolodatumdomácíhosté
8. ne 19. 9. 2021 Dukla Praha Slovan Liberec B0:0( . )
9. so 25. 9. 2021 Bohemians 1905 B Dukla Praha10:15

Rezerva DUKLY hostí B-tým Liberce

čtvrtek 16. 9. 2021 | Tomáš Hubáček

logo V neděli naše béčko hostí na hřišti v Jirnech FC Slovan Liberec B. Po velmi pěkném výkonu a remíze ve Velvarech bude náš mladý tým chtít potvrdit stoupající formu.

Naše rezerva startuje v sobotu ve Velvarech

středa 8. 9. 2021 | Tomáš Hubáček

logo Po vysokém vítězství v minulém kole s Ústím nad Orlicí bude chtít náš B-tým potvrdit svou stoupající formu v sobotu ve Velvarech.

Vysoká výhra naší rezervy. Ústí nad Orlicí jsme nasázeli šest gólů

pondělí 6. 9. 2021 | Jiří Uldrich

logo Druhá výhra v řadě. Rezerva Dukly si v 6. kole ČFL poradila doma s Ústím nad Orlicí jasně 6:0, po poločase 2:0. V utkání jsme byli velice produktivní a s Lukášem Gothardem v bráně navíc udrželi i čisté konto.

Béčko DUKLY hostí Ústí nad Orlicí

čtvrtek 2. 9. 2021 | Tomáš Hubáček

logo Po důležitém vítězství minulý týden v Chlumci nad Cidlinou čeká náš mladý rezervní tým další zkouška. V Jirnech hostí v neděli Jiskru Ústí nad Orlicí.

B-tým: Po obratu ve druhé půli vezeme cenné tři body z Chlumce nad Cidlinou

pondělí 30. 8. 2021 | Jiří Uldrich

logo Naše rezerva vybojovala v 6. kole ČFL cenné tři body na půdě favorizovaného Chlumce nad Cidlinou. V utkání jsme nedali penaltu a jako první inkasovali, přesto jsme skóre zápasu dokázali otočit a zapsali důležité vítězství.

Rezervní tým DUKLY zajíždí do Chlumce

pátek 27. 8. 2021 | Tomáš Hubáček

logo V neděli 29. srpna sehraje náš B-tým další mistrovské utkání v Chlumci nad Cidlinou. Náš soupeř v minulém kole zvítězil v Brozanech 3 : 1 a je zatím na 3. místě průběžné tabulky Fortuna ČFL s osmi body při skore 11 : 4. DUKLE po těsné prohře s rezervou Hradce 0 : 1 patří zatím 15. příčka, má na svém kontě 3 body a skore 4 : 9.

Další stránky
123456>>