PORTRÉTY Z JULISKYJan Holenda

Fanoušci

Informace pro účastníky výjezdu

pátek 12. 4. 2019 | Redakce

logo Pokud jste se přihlásili na výjezd s fanklubem do Jablonce, přečtěte si důležité informace.

Fanklub zve na výjezd do Jablonce

pondělí 8. 4. 2019 | Redakce

Fanklub Dukly obnovuje činnost

pondělí 25. 3. 2019 | Redakce

logo Milí přátelé, ​jak jste se zde mohli dočíst, fanklub FK Dukla Praha – Dukla Klub, z.s., obnovuje svou činnost. Dovolte mi představit Vám nové složení jeho výboru, které vzešlo z mimořádné valné hromady spolku konané před zápasem s Karvinou dne 15. 3. 2019, jakož i sdělit Vám další důležité informace s tím související.

Výjezd a zprávy z fanklubu

pondělí 4. 3. 2019 | Redakce

Dukla skončila druhá na turnaji fanoušků ve Vrbičanech

středa 26. 9. 2018 | Redakce

logo V sobotu 15. září se ve Vrbičanech u Slaného konal 5. ročník místního Vrba Cupu a poprvé v její historii se turnaje zúčastnili i zástupci naší Dukly. Tým byl poskládán výhradně z fanoušků, kteří ve větší či menší míře chodí aktivně povzbuzovat Duklu na domácí i venkovní zápasy. Ti nakonec na turnaji skončili na druhém místě.

Konečně normální výjezd!

úterý 15. 5. 2018 | Redakce

logo Jediný „normální“ výjezd nás letos na jaře čeká až v předposledním kole, kdy jedeme do blízké Mladé Boleslavi. Tímto zveme fanoušky, aby s námi vyrazili fandit!

Další stránky
123456>>