PORTRÉTY Z JULISKYJan Holenda

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
20. pá 8. 2. 2019 Dukla Praha Ostrava1:1(1:1)
21. po 18. 2. 2019 Dukla Praha Sparta Praha18:00

Patrik Brandner končí v Dukle

pátek 15. 2. 2019 | Redakce

logo Útočník A týmu Patrik Brandner končí své dvouleté angažmá v Dukle. Dnešním dnem zpečetil podpisem smlouvy svůj přestup do druholigového celku Dynamo České Budějovice.

Derby z tribuny

čtvrtek 14. 2. 2019 | Redakce

logo Zápas se Spartou je jedna z největších akcí, které v sezoně hostíme. Chystáte se dorazit na malé pražské derby přímo na Julisku? V tom případě si přečtěte článek plný důležitých organizačních informací, ať se můžete důkladně připravit.

Štěpán Krunert: Doufám, že Bořek nenastoupí proti nám

úterý 12. 2. 2019 | Redakce

logo V sestavě Dukly už se osmnáctiletý záložník Štěpán Krunert párkrát objevil, v základu ale zažil minulý pátek svůj debut. Na hřišti poutal pozornost jak pro svůj dobrý výkon, tak pro nepřehlédnutelné kudrny. A co nám k zápasu s Baníkem řekl on sám?

Podruhé za sebou na Julisce: V pondělí hostíme Spartu Praha

pondělí 11. 2. 2019 | Redakce

logo Vstup do jarní části se Dukle docela povedl, ve 20. kole remizovala na Julisce 1:1 s Baníkem Ostrava. Výkon s týmem ze špičky soutěže ukázal, že Dukla chce bojovat a s posledním místem tabulky se nesmíří. Příští pondělí bude moct navázat s dalším velmi silným týmem, kterým je Sparta Praha.

První bod v jarní části

pátek 8. 2. 2019 | Redakce

logo Při chladném pátečním večeru se odehrálo 1. kolo jarní části FORTUNA:LIGY. Vyrovnané utkání ukázalo, jaké má Dukla šance v bojích o záchranu. Dobrý výkon Dukly proti silnému Baníku Ostrava vedl k remíze 1:1.

Dukla je s Baníkem historicky úspěšnější

pátek 8. 2. 2019 | Redakce

logo První ostrý zápas roku 2019 je tu. Dukla se na začátek jarní části FORTUNA:LIGY utká na Julisce s Baníkem Ostrava. Bude to souboj týmu z horní a spodní části tabulky, co může divákům přinést?

Další stránky
123456>>