PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
přát.so 18. 1. 2020 Dukla Praha Jablonec2:3(0:0)
přát.st 22. 1. 2020 Příbram Dukla Praha10:30

Dukla podlehla Jablonci 2:3

sobota 18. 1. 2020 | Redakce

logo Druhý zápas Dukly v rámci zimní Tipsport ligy přinesl hned 5 branek a dramatický závěr utkání. Jablonec se ve druhém poločase dostal do tříbrankového vedení, hráči ve žlutém však ke konci zápasu zabojovali, vstřelili dvě branky a postarali se o dramatickou koncovku.

Marek Fábry je první zimní posilou Dukly Praha

pátek 17. 1. 2020 | Redakce

logo Jednadvacetiletý útočník slovenského reprezentačního týmu U21 Marek Fábry je první novou tváří, která se po zimní pauze objevila na Julisce. Markovi v prosinci skončila profesionální smlouva s Nitrou a nyní posílí Duklu Praha.

V sobotu se utkáme s dalším prvoligovým týmem

úterý 14. 1. 2020 | Redakce

logo V sobotu 18. 1. se svěřenci trenéra Skuhravého utkají s prvoligovým celkem FK Jablonec. Ten v prvním zápase Tipsport ligy podlehl Příbrami 3:1.

Na druhou branku Klokanů už jsme nestihli zareagovat

sobota 11. 1. 2020 | Redakce

logo Svěřenci trenéra Skuhravého se v prvním utkání Tipsport ligy utkali s Bohemians Praha 1905. Zápas nabídl řadu zajímavých situací, tím kdo se na konci radoval však byli Klokani, kteří vyhráli 2:1.

David Bezdička opouští Duklu

čtvrtek 9. 1. 2020 | Redakce

logo Mladý Útočník David Bezdička opouští dukelské řady a přestupuje do Viktorie Žižkov. Dnes se na jeho přestupu obě strany dohodly.

Mladí hráči prodloužili smlouvy na Dukle

čtvrtek 9. 1. 2020 | Redakce

logo Hned pětici mladých hráčů si Dukla na nějaký čas pojistila dlouhodobými smlouvami. Mezi tyto hráče patří Artem Kovernikov, Tomáš Lauko, Tomáš Kott, Daniel Villaseca a Vojtěch Mentberger.

Další stránky
123456>>