PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
přát.so 27. 2. 2021 Jihlava Dukla Praha2:2(2:1)
13. po 8. 3. 2021 Dukla Praha Ústí n. Labem14:30

Cíle pro jaro? Herní a výsledková spokojenost, říká trenér Skuhravý

sobota 6. 3. 2021 | Lukáš Šonský

logo V zimní přípravě zapsala Dukla z deseti zápasů jen jedinou porážku a formu si chce přenést i do ligy. Do ní vstupujeme už v pondělí v dohrávce kola doma proti Ústí nad Labem (14:30, živě ČT Sport). Hlavní trenér mužstva Roman Skuhravý hodnotí v následujícím rozhovoru uplynulé měsíce i plány na ligové jaro.

Na Dukle se konal online seminář pro VOŠ profesních fotbalových studií

čtvrtek 4. 3. 2021 | Lukáš Šonský

logo V prostorách Julisky se uskutečnil online seminář v rámci Czech football tour pro studenty Vyšší odborné školy profesních fotbalových studií. Seminář nesl název: Děti a mládež – největší bohatství české kopané.

Generálka bez vítěze. Dukla v Jihlavě pouze remizovala

sobota 27. 2. 2021 | Lukáš Šonský

logo Generálka před startem ligy skončila nerozhodně. V Jihlavě jsme s Vysočinou hráli smírně 2:2, když naše góly vstřelili Vojtěch Hadaščok a Jakub Barac. Do jarní části soutěže vstupujeme v pondělí 8. března proti Ústí nad Labem.

Generálka před ligou. Duklu čeká střetnutí s Jihlavou

pátek 26. 2. 2021 | Lukáš Šonský

logo Poslední přípravný zápas před startem ligy sehrajeme v Jihlavě proti tamní FC Vysočina. Utkání má výkop v sobotu ve 14:00 a můžete ho sledovat živě na internetovém streamu.

Vysoké vítězství. Dukla pěti góly otočila zápas proti rezervě Slavie

sobota 20. 2. 2021 | Lukáš Šonský

logo Dukla zapsala v sobotu své zatím nejvyšší vítězství v zimní přípravě. Na umělé trávě na Xaverově jsme B-tým Slavie Praha přehráli jasně poměrem 5:1. Stejným výsledkem jsme v odpoledním utkání v Satalicích porazili také rezervu Jablonce.

O víkendu znovu do akce. Dukla změří síly se Slavií „B“

pátek 19. 2. 2021 | Lukáš Šonský

logo Dukla pokračuje v nabitém přípravném období před startem jarní části sezony. Našim dalším soupeřem bude rezerva pražské Slavie, se kterou se utkáme na umělé trávě na Xaverově. Přátelské utkání má výkop v sobotu v 11:00.

Další stránky
123456>>