PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Kušnír

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
30. so 26. 5. 2018 Dukla Praha Viktoria Plzeň1:5(1:3)

Dukla zahájila letní přípravu

pondělí 18. 6. 2018 | Redakce

logo V pondělí 18. června zahájila Dukla letní přípravu. Hráči se poprvé sešli na Julisce ve 12.30, mužstvo prozatím vede trenér Pavel Drsek.

Odvolání realizačního týmu A-mužstva

středa 13. 6. 2018 | Redakce

logo Představenstvo klubu na svém dnešním mimořádném zasedání jednomyslně rozhodlo o odvolání realizačního týmu A mužstva. S jednotlivými členy týmu proběhnou osobní rozhovory o jejich dalším možném uplatnění v klubu. Složení nového realizačního týmu bude předmětem jednání v nejbližších dnech.

Hráči Dukly na reprezentačních srazech

středa 6. 6. 2018 | Redakce

logo Pro některé členy kádru dejvického týmu neskončila sezona posledním ligovým utkáním proti Plzni, ale ještě se vydali plnit své reprezentační povinnosti. Přinášíme přehled toho, jak se jim v národních výběrech vedlo.

Jaroslav Hynek: Snažím se vyhýbat očekáváním

pondělí 4. 6. 2018 | Redakce

logo Před týdnem se uzavřela ligová sezona 2017/18, v němž Dukla obsadila jedenácté místo tabulky. Jak moc byla sezona náročná, na jaké okamžiky bude rád vzpomínat a jak vnímal podporu i kritiku fanoušků shrnuje trenér A týmu Jaroslav Hynek.

Plán letní přípravy

čtvrtek 31. 5. 2018 | Redakce

logo Dukla Praha má po sezoně, příprava na tu novou začne už za pár týdnů. Už tradičně je v plánu zahraniční soustředění a také několik přátelských zápasů, které ještě před startem nového ligového ročníku náš A tým odehraje.

V Dukle končí Ondřej Kušnír a Martin Jiránek

sobota 26. 5. 2018 | Redakce

logo Po posledním zápase sezony se Dukla rozloučila s obránci Ondřejem Kušnírem a Martinem Jiránkem. Oběma hráčům v klubu končí smlouva a na jejím prodloužení se nedomluvili.

Další stránky
123456>>