PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
17. so 7. 3. 2020 Žižkov Dukla Praha5:2(2:2)
20. so 4. 4. 2020 Dukla Praha Vyšehrad10:15

Daniel Souček: Volný čas trávím s rodinou

čtvrtek 26. 3. 2020 | Redakce

logo Také obránce Daniel Souček má teď více volného času než kdy jindy. Přiznává však, že už mu čas s týmem i fotbal chybí. Více se dozvíte v našem rozhovoru.

Matúš Hruška: Zdraví je na prvním místě

úterý 24. 3. 2020 | Redakce

logo Gólman dukelského A-týmu Matúš Hruška má o zábavu v čase nouzového stavu postaráno - bydlí totiž s Markem Fábry. A jak plní individuální tréninkový plán? To se dozvíte v našem rozhovoru.

Michal Dragijský: Hráči obdrželi několik variant tréninků

pátek 20. 3. 2020 | Redakce

logo Ačkoliv je liga přerušena a hráči nemají společné tréninky, úplně zahálet nemohou. Kondiční trenér Michal Dragijský jim proto připravil individuální tréninkové plány. Jakým způsobem tréninky vyhodnocuje? To se dozvíte v našem rozhovoru.

Daniel Tetour: Svůj volný čas se snažím využívat efektivně

středa 18. 3. 2020 | Redakce

logo Vládní nařízení platí pro všechny. Jak se s aktuální situací vypořádává kapitán Dukly Daniel Tetour? To nám prozradil v našem rozhovoru.

Ze Žižkova body nevezeme

sobota 7. 3. 2020 | Redakce

logo První jarní mistrovské utkání se svěřencům trenéra Skuhravého nepodařilo. Viktoria Žižkov potvrdila, že je na domácí půdě velice silná a už v úvodu utkání vedla 2:0. Dukla však velmi rychle dokázala srovnat krok a o poločase se šlo do kabin za stavu 2:2. Žižkovští vstoupili i do druhého poločasu lépe, na to už však hosté nedokázali zareagovat a na body nedosáhli.

MATCHDAY LIVE | Dukla v jarní premiéře zajíždí na Žižkov

sobota 7. 3. 2020 | Redakce

logo Zimní pauza je u konce. Dukla se v úvodním jarním kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY představí v pražském derby na půdě Viktorie Žižkov i s lednovou posilou Markem Fábrym.

Další stránky
123456>>