PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
11. st 2. 12. 2020 Dukla Praha Hradec Králové1:1(0:0)
12. ne 6. 12. 2020 Táborsko Dukla Praha13:30

Hořké pocity, měli jsme na vítězství, řekl Piroch po remíze

středa 2. 12. 2020 | Lukáš Šonský

logo Byl u obou branek utkání. Nejprve litoval, že dostatečně neubránil protihráče při inkasovaném gólu a pak sám patnáct minut před koncem srovnal na 1:1. „Měli jsme spoustu šancí. Škoda, že to dnes nebylo za tři body,“ litoval obránce Jiří Piroch po remíze s lídrem soutěže z Hradce Králové.

S lídrem nerozhodně. Dukla doma s Hradcem jen remizovala

středa 2. 12. 2020 | Lukáš Šonský

logo Další domácí remíza. V 11. kole jsme se s prvním týmem ligové tabulky Hradcem Králové rozešli smírně po výsledku 1:1. Hosté vedli, za Duklu vyrovnal patnáct minut před koncem obránce Jiří Piroch.

Hlasatel z Julisky k utkání s Hradcem Králové v online verzi

středa 2. 12. 2020 | Lukáš Šonský

logo Ani na utkání s Hradcem Králové nepřijdete o náš zápasový magazín Hlasatel z Julisky. Přečíst si ho můžete po kliknutí na titulní stránku níže.

Souboj s lídrem! Na Julisku přijede Hradec Králové

úterý 1. 12. 2020 | Lukáš Šonský

logo V sobotu jsme po dlouhém půstu zvládli derby s Viktorií Žižkov a konečně získali tři body, teď v rámci 11. kola vyzveme dalšího těžkého protivníka. Na Julisce se představí Hradec Králové, lídr FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Utkání má výkop ve 13:00 a vysílá ho v přímém přenosu stanice ČT Sport.

O bezpečnost na Julisce se stará bývalý voják z povolání. Už 28 let

pondělí 30. 11. 2020 | Milan Havíř

logo Jeho vnuk je věrným fanouškem, syn dokonce za Duklu téměř patnáct let kopal. „Všichni jsme věrní Dukláci a moc si toho vážíme,“ říká Ing. Miroslav Mück, bezpečnostní manažer klubu. Pro Duklu pracuje už 28 let a byl jedním z těch, kteří klub neopustili ani v těžkých časech. Přečtěte si další rozhovor ze seriálu „Za oponou“, v němž představujeme příběhy těch, kteří se skrývají za světly reflektorů. Rozhovor vyšel v zápasovém magazínu Hlasatel z Julisky a přinášíme ho i zde v plném znění.

Bojovali jsme jeden za druhého, pochvaloval si střelec Fábry

sobota 28. 11. 2020 | Lukáš Šonský

logo Trefil se poprvé v sezoně a nasměroval tím Duklu k vítězství v pražském derby proti Žižkovu. „Ale gól nijak extra slavit nebudu. Vím, že bych jich měl dávat víc,“ smál se útočník Marek Fábry. Dukla i díky jeho brance po výhře 2:0 konečně urvala tři body.

Další stránky
123456>>