A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
přát.so 28. 1. 2023 Sparta Praha B Dukla Praha2:5(2:0)
přát.so 4. 2. 2023 Dukla Praha Velvary11:00

Obrat v zápase se Spartou. V druhé půli jsme pětkrát skórovali

sobota 28. 1. 2023 | Redakce

logo K dalšímu přípravnému utkání před jarní částí sezóny jsme nastoupili na Strahově. Proti Spartě B jsme vyhráli díky druhému poločasu.

Vítězná tečka za soustředěním v Písku. Dukla vstřelila pět gólů

sobota 21. 1. 2023 | Michael Schuster, foto Jan Škrle (FC Písek)

logo Vyvrcholením soustředění na jihu Čech mělo být utkání s místním FC Písek, které se konalo v den odjezdu našeho týmu zpět do Prahy. Naši hráči chtěli ukázat, že v Písku proběhla důkladná příprava po všech stranách. Výsledkem utkání je tak naše vítězství 5:1.

Napoprvé vítězně. Dukla přehrála Příbram

čtvrtek 19. 1. 2023 | Redakce

logo V Písku jsme se v 42. minutě dostali do vedení, hosté ale ještě před poločasovou přestávkou vyrovnali. V druhé půli už ale šlo o jednoznačnou záležitost, dva přesné zásahy znamenaly naše vítězství.

Daniel Krch přestupuje do Dukly

pátek 13. 1. 2023 | Tisková zpráva

logo V pořadí druhou posilou před jarní částí je rodák z Tábora a defenzivní hráč Daniel Krch.

Do Dukly přichází Michal Zapletal

středa 11. 1. 2023 | Tisková zpráva

logo První posilou před jarní částí sezóny je Michal Zapletal. Z Prostějova k nám přichází na hostování. Součástí dohody je také možnost uplatnění opce.

Quadri Adebayo Adediran přestupuje do Českých Budějovic

úterý 10. 1. 2023 | Tisková zpráva

logo Jeden z našich nadějných ofenzivních hráčů nebude dál pokračovat v Dukle. Po dohodě s Dynamem České Budějovice přestoupí nigerijský útočník do jihočeského klubu.

Další stránky
123456>>