PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček

PUso 22. 6. 2019 Chrudim Dukla Praha10:30

První rozhovor s novým ředitelem klubu Pavlem Vandasem

sobota 15. 6. 2019 | Redakce

logo Do nové sezony vstoupí Dukla pod novým vedením, na trojpozici výkonného ředitele, sportovního ředitele a člena představenstva stanul Pavel Vandas. S fanoušky se poprvé setkal na besedě v sobotu 8. června, přinášíme vám nyní shrnutí všeho důležitého, o čem s fanoušky mluvil.

Hráči Dukly v reprezentacích U21

středa 12. 6. 2019 | Redakce

logo Během reprezentačí pauzy na závěr sezony se tři hráči dukelského A týmu zúčastnili reprezentačních programů svých národních výběrů. Podívejte se, jak se jim dařilo.

Letní příprava Dukly

středa 5. 6. 2019 | Redakce

logo Začátek června ještě hráči A týmu tráví na svých dovolených, už 17. června se ale sejdou k letní přípravě. Její součástí budou tradičně přátelské zápasy a letní soustředění.

A tým opouští pět hráčů

pondělí 27. 5. 2019 | Redakce

logo Po skončení sezony hlásí Dukla první odchody. Hráčská smlouva skončila Branislavu Miloševičovi, Ivanu Ostojičovi a Uroši Djuranovičovi. Další dva hráči nepřijali nabídku klubu na prodloužení smlouvy – konkrétně Marek Hanousek a Michal Bezpalec.

Dukla prohrála poslední prvoligové utkání

sobota 25. 5. 2019 | Redakce

logo V rámci posledního kola nadstavby se Dukla utkala s Příbramí, která v zápase bojovala o umístění v tabulce mimo barážové pozice. Dukla hrála aktivně a vytvořila si množství šancí, nakonec Příbrami podlehla těsně 2:3.

Sezonu uzavřeme v Příbrami

čtvrtek 23. 5. 2019 | Redakce

logo V sobotu od 17 hodin odstartuje poslední kolo FORTUNA:LIGY. Dukla se v něm rozloučí se svou prvoligovou příslušností na hřišti 1. FK Příbram.

Další stránky
123456>>