SÍŇ SLÁVY
SÍŇ SLÁVY
HISTORIE
HISTORIE
STADION A SPORTOVIŠTĚ
STADION A SPORTOVIŠTĚ
ZÁKLADNÍ INFORMACE
ZÁKLADNÍ INFORMACE
LIDÉ
LIDÉ
MÉDIA
MÉDIA
DUKLA PŘIHRÁVÁ
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Brunch s Duklou

středa 15. 11. 2023 | Klub

logoV sobotu 25.11. v 8:30 se již tradičně setkáme v Café Záhorský na Brunchi s Duklou. Loni byla atmosféra po podzimu chmurná - 13. místo v tabulce a dva body od sestupu byly hrozivé. Letos je však situace zcela odlišná, neboť jsme na druhé-barážové pozici a k tomu ve čtvrtfinále domácího poháru. Je tedy co slavit! Matěj Záhorský a jeho lidé pro nás připraví krásný prostor a výborné jídlo, jehož cena bude paušální - 200 korun dospělý, 100 korun dítě do 15 let. Po zaplacení si dáte, co hrdlo ráčí. Kromě výborného občerstvení budete mít také možnost pohovořit s hráči prvního týmu a klubovým vedením a společně rozebrat právě proběhlou podzimní půlsezonu. Těšit se můžete též na dukelské kvízy o ceny z klubového fanshopu. Svou účast potvrďte e-mailem na chcinabrunch@fkdukla.cz. Těšíme se na Vás, Duklačky, Dukláci a Dukláčata!


Ministerstvo obrany a LFA podepsaly Memorandum o spolupráci

úterý 7. 11. 2023 | Klub

logoMinisterstvo obrany (MO) a Ligová fotbalová asociace (LFA) uzavřely Memorandum o spolupráci. Ve středu 1. listopadu ho v Praze slavnostně podepsali zástupci obou stran, za MO vrchní ředitel sekce obranné politiky a strategie Jan Jireš a za LFA výkonný ředitel Tomáš Bárta. Spolupráce MO a LFA odstartuje 1. ledna 2024.


LFA navýší podporu klubů v oblasti marketingu. Rozjíždí proto LIGA Academy

úterý 7. 11. 2023 | Klub

logoLIGA Academy. To je název nového projektu, který od listopadu spouští Ligová fotbalová asociace. Jde o vzdělávací program, který má zástupcům klubů FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídnout další platformu, v rámci níž mohou získávat a zlepšovat znalosti v oblasti marketingu.


Pozvánka na řádnou valnou hromadu

čtvrtek 2. 11. 2023 | Klub

logo


Tři odchovanci Dukly podepsali nové smlouvy

čtvrtek 10. 8. 2023 | Tisková zpráva

logoDva hráči Dukly Praha, David Ludvíček a Radek Fojt, s klubem prodloužili smlouvu. Osmnáctiletý Christián Bačinský s Duklou podepsal svůj první profesionální kontrakt. Všichni hráči fotbalově vyrostli na Julisce. První jmenovaný v nové sezóně pravidelně nastupuje v základní sestavě A-týmu. Bačinský se nově posunul z dorostu k B-týmu, za který Fojt v minulé sezóně nastoupil k 26 utkáním a vstřelil tři góly. Záložník Jakub Uhlíř odchází na půlroční hostování do TJ Sokol Šebkovice.


Vedení klubu zve fanoušky Dukly na předsezónní besedu

středa 5. 7. 2023 | Klub

logoMilé Duklačky, milí Dukláci a milá Dukláčata, zveme Vás na setkání s představiteli klubu! Sejdeme se v úterý 18. července v 17:00 v naší Klubovně na Julisce.Další stránky
123456>>

František Kordula – životní jubileum 85 let

pondělí 29. 5. 2023 | Miloslav Jícha

logoDukla Praha - Mistr 1. ligy - ročník 1957/58 Stojící zleva: Svatopluk Pluskal, Jiří Ječný, František Šafránek, Jaroslav Borovička, Milan Dvořák a Ivo Urban; spodní řada zleva: Václav Pavlis, Jan Brumovský, Josef Masopust, FRANTIŠEK KORDULA a Ladislav Novák.


Bohumil Musil – patří k nejúspěšnějším trenérům dukelské kopané

pondělí 8. 5. 2023 | Miloslav Jícha

logoNarodil se 10. května 1922 v Praze. V tento den by se dožil 101 let. Záložník, odchovanec Novoměstského SK Praha (založen 1903).


Ivo Urban - oslaví 92 let

čtvrtek 4. 5. 2023 | Miloslav Jícha

logoNarodil se dne 7. 5. 1931 v Praze.


Návštěva Miroslava Gerháta

úterý 18. 4. 2023 | Miloslav Jícha

logo


Dušan Fitzel - životní jubileum 60 let

pondělí 3. 4. 2023 | Miloslav Jícha

logoNarozen 15. dubna 1963 – Bojnice (Slovenská republika).


Karel Stromšík – životní jubileum 65 let

pondělí 27. 3. 2023 | Miloslav Jícha

logoNarozen 12. dubna 1958, Nový Jičín.Další stránky
123456>>

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

logoSe souhlasem časopisu Týden a Týden.cz a svolením autora Stanislava Hraběte zveřejňujeme rozhovor, který Týdnu poskytl Petr Paukner.


Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logoDostali jsme minulý měsíc dopis adresovaný předsedovi představenstva, který nás potěšil, protože upozorňuje na originální design našeho tradičního klubového dresu a pro naše fanoušky ho v plném znění se souhlasem pisatele přetiskujeme.


Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.


Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.


Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.


Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.Další stránky
123456>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu