Teď začne
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Jan Brumovský oslaví 85 let

čtvrtek 23. 6. 2022 | Miloslav Jícha

logoJan Brumovský, narozen 26.06.1937 v Levicích, oslaví životní jubileum 85 let.

Zemřel Jaroslav Škarvan

čtvrtek 23. 6. 2022 | Miloslav Jícha

logoV úterý dne 21. června 2022 zemřel bývalý dlouholetý brankář házené Dukly Praha a reprezentace pan Jaroslav Škarvan. Zemřel ve věku 78 let.

Dukla vstoupí do nadcházející sezony s novou vizuální identitou

čtvrtek 16. 6. 2022 | Tisková zpráva

logoV následující sezoně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nás bude v tištěné i online komunikaci provázet nová identita. V ní klademe důraz na tradici, historii a klubové hodnoty.

Přijďte se ptát vedení klubu. Na Julisce znovu proběhne beseda s fanoušky

pátek 10. 6. 2022 | Redakce

logoVe středu 22. června budete mít vy, fanoušci, znovu šanci potkat se s vedením klubu. Neformální beseda před začátkem nové sezony se uskuteční v klubovně stadionu Juliska od 18:00.

Kanonýr Milan Hudec slaví dnes 75. narozeniny

čtvrtek 9. 6. 2022 | Redakce

logoBývalý hráč Dukly Praha Milan Hudec, odchovanec Červenej hviezdy Bratislava, kde fotbalově vyrůstal s pozdějšími československými reprezentanty, bratry Čapkovičovými, dnes slaví své 75. narozeniny. (Snímek ČTK z fotbalového utkání I. ligy Dukla Praha – Tatran Prešov v Praze dne 21. dubna 1970. Milan Hudec z Dukly vede útok).

František Jílek oslaví 80 let

čtvrtek 9. 6. 2022 | Miloslav Jícha

logoFrantišek Jílek, narozený 13. června 1942 v Praze, oslaví životní jubileum 80 let.

Jan Brumovský oslaví 85 let

Zemřel Jaroslav Škarvan

Kanonýr Milan Hudec slaví dnes 75. narozeniny

čtvrtek 9. 6. 2022 | Redakce

František Jílek oslaví 80 let

čtvrtek 9. 6. 2022 | Miloslav Jícha

Slováci si připomněli československé stříbro z mistrovství světa v Chile 1962

čtvrtek 9. 6. 2022 | Klub

Ivo Novák slaví životní jubileum – 80 let

pátek 3. 6. 2022 | Redakce

logoDne 5. 6. 1942 se v Třebíči narodil bývalý hráč Dukly Praha a reprezentant Ivo Novák. Členové fotbalového klubu Dukla Praha mu přejí k jeho dnešnímu životnímu jubileu vše nejlepší.

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

logoSe souhlasem časopisu Týden a Týden.cz a svolením autora Stanislava Hraběte zveřejňujeme rozhovor, který Týdnu poskytl Petr Paukner.

Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logoDostali jsme minulý měsíc dopis adresovaný předsedovi představenstva, který nás potěšil, protože upozorňuje na originální design našeho tradičního klubového dresu a pro naše fanoušky ho v plném znění se souhlasem pisatele přetiskujeme.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.