PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Miroslav Gajdůšek slaví životní jubileum 70 let

pondělí 20. 9. 2021 | Redakce

logoMiroslav Gajdůšek, narozen 20. září 1951 v Otrokovicích, slaví životní jubileum 70 let.

Dukla prohlubuje partnerství se společností MESSA Interior Design

čtvrtek 16. 9. 2021 | Tisková zpráva

logoLogo společnosti MESSA Interior Design bude nově na rukávech našich dresů. Dukla a MESSA ID tím rozšiřují vzájemné partnerství.

František Smolík oslaví 75. narozeniny

čtvrtek 9. 9. 2021 | Redakce

logo11. září oslaví odchovanec Dukly Praha František Smolík 75. narozeniny. Narodil se v roce 1946 v Praze.

Prohlídka Julisky. Nahlédněte do útrob ikonického stadionu

pondělí 6. 9. 2021 | Klub

logoPodruhé v sezoně máte šanci nahlédnout do míst, kam se fanoušek běžně nepodívá. V návaznosti na utkání s Příbramí spouštíme prodej vstupenek na prohlídku stadionu Juliska a blízkého Hotelu International. Ta se uskuteční v den zápasu, tedy v pátek 17. září, se začátkem v 11:00.

Víkendové výsledky FK DUKLA Praha

sobota 4. 9. 2021 | Tomáš Hubáček

logoTento víkend nebyl pro mládežnické celky DUKLY tak úspěšný jako ten minulý. Straší žáci v souboji o první místo v tabulce podlehli Roudnici 1 : 2 a dorost kategorie U 19 prohrál v Jablonci 0 : 2. Naopak nám udělala velkou radost rezerva DUKLY, jejíž kádr je složen z valné části z odchovanců klubu. Její vítězství nad Jiskrou Ústí nad Orlicí v poměru 6 : 0 bylo více než přesvědčivé a navíc po výborném výkonu.

Veteráni fotbalové Dukly Praha tleskali profesorce MUDr. Věře Adámkové, CSc.

středa 1. 9. 2021 | Redakce

logoZDRAVOTNÍ PÉČE O SPORTOVCE - tak se jmenovala beseda přední české lékařky, profesorky MUDr. Věry Adámkové, CSc. se sportovci pražské Dukly, která se uskutečnila v podvečer 31. srpna v Klubovně Dukly Praha na stadionu na Julisce.

Miroslav Gajdůšek slaví životní jubileum 70 let

pondělí 20. 9. 2021 | Redakce

František Smolík oslaví 75. narozeniny

čtvrtek 9. 9. 2021 | Redakce

JUDr. Josef Novák slaví 65. narozeniny

středa 28. 7. 2021 | Redakce

logoObránce JUDr. Josef Novák oslaví ve čtvrtek 29. července 65. narozeniny.

Zemřel bývalý „kanonýr“ pan Miroslav Rödr

středa 21. 7. 2021 | Redakce

logoOznamujeme všem našim příznivcům velmi smutnou zprávu, že v minulých dnech ve věku 77 let zemřel bývalý útočník našeho „A“ mužstva pan Miroslav Rödr.

Manažer naší mládeže Günter Bittengel slaví 55. narozeniny

středa 14. 7. 2021 | Redakce

logoOdchovanec Dukly Praha Günter Bittengel oblékal dres našeho „A“ mužstva v letech 1985-1991 a byl autorem 21 ligových branek.

Jiří Holakovský slaví životní jubileum 80 let

pátek 9. 7. 2021 | Redakce

logo„Fotbalový profesor“ Jiří Holakovský se narodil 9. července 1941 v Praze. Odchovanec Dukly Praha, středopolař, útočník.

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

logoSe souhlasem časopisu Týden a Týden.cz a svolením autora Stanislava Hraběte zveřejňujeme rozhovor, který Týdnu poskytl Petr Paukner.

Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logoDostali jsme minulý měsíc dopis adresovaný předsedovi představenstva, který nás potěšil, protože upozorňuje na originální design našeho tradičního klubového dresu a pro naše fanoušky ho v plném znění se souhlasem pisatele přetiskujeme.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.