Na úvod jarní části sezony vysoké vítězství U15 v Sokolově

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Po velmi těžké a náročné zimní přípravě jsme naskočili zpět do naší divizní soutěže, kde nás hned na úvod čekal dlouhý výjezd do Sokolova. Domácí Baník byl po podzimní části na druhém místě soutěže, o které však před týdnem přišel prohrou na Žižkově.

statistiky z utkání najdete ZDE

Velmi se nám podařil vstup do utkání a střelou zpoza vápna jsme se ujali vedení, domácí pak po našich chybách v defenzivě třikrát zahrozili (jednou nám pomohla branková konstrukce), ale to bylo z jejich strany vše. Utkání rozhodla naše extrémně silná patnáctiminutovka mezi 25.- 40.minutou, kdy jsme vstřelili 6 branek. Hattrickem se dnes blýskla celá vrchní řada. I ve druhém poločase jsme pokračovali v nadšeném výkonu a nakonec se prostříleli k nejvyššímu vítězství v sezoně. Nutno podotknout, že domácí Baník nebyl ve zcela ideální sestavě a k takto jasnému výsledku nám dopomohl svým naprosto rezignovaným přístupem po sérii obdržených branek v krátkém sledu. Nic to ovšem nemění na našem silném výkonu, kdy jsme po dlouhých měsících museli přepnout do zcela jiného herního obrazu.