U16 - První utkání druhé poloviny sezony jsme zvládli vítězně

(2 : 3)

17. kolo, U16 - mladší dorost B 2023/2024

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Skliarenko (46. Beneš), Štanglica, Hek, Vitvar, Mikeš, Belák (46. Novotný), Bernas, Gedeon, Kupilík, Podzimek, Hes (46. Studnička)

Sestava hosté: Pechar – Novák, Novotný, Mellion – Slabý (77. Habrych), Čvirk, Sixta (46. Macháček), Weiss, Ford – Nový, Šoštarič

• Branky:15. Hes, 20. Kupilík; 11. Slabý, 19., 22. Ford, 60. Nový (penalta), 64. Novotný

V úvodním kole druhé části sezóny jsme zajížděli na hřiště Chomutova.

Trenér Pavel Papež po zápase řekl:

„Do zápasu jsme vstoupili aktivně a odměnou za to byla vstřelená branka již v 11. minutě. Bohužel jsme udělali chybu v obraně a za 4. minuty inkasovali také. V tomto duchu se nesla 19. a 20. minuta, kdy oba týmy přidali po jedné brance. V minutě 22. jsme vstřelili třetí a zároveň poslední branku prvního poločasu. Ještě se nám nestalo, aby v zápase padlo pět branek za 11 minut. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně, ale více kontrolovali hru. Hosté měli nebezpečné brejky, které se nám dařilo na rozdíl od prvního poločasu eliminovat. V druhém poločase jsme dokázali přidat ještě dvě branky a kontrolovat hru. Na klucích byla vidět nervozita související s prvním mistrovským zápasem, která se určitě postupem času vytratí.“