clanek-1

07.10.2023, 16:00
Lysá nad Labem

FK Dukla Praha

(1:2)

1.liga dorostenek 2023/2024

Lokomotiva Horní Heršpice

Sestava domácí:

Kárová – Bednářová V. (63. Chvoštíková), Mocová, Uchytilová, Bednářová D. – Kučerová (53. Gajzlerová), Kubátová, Pelíšková, Lauková – Norlin, Vojáčková (69. Pořízková)

Sestava hosté:

Horníčková – Poláchová, Štaflová, Veselá (88. Kochová), Gataullina, Kostihová (57. Hladíková), Výtisková, Cikánová, Sladká, Novotná J. (85. Malá), Novotná T.

  • Branky: 32. Mocová, 71., 85. Lauková – 6. , 45. Sladká, 54. Výtisková

Hodnocení trenéra:

Hodnocení trenéra, Ondřej Havlas: „Bohužel pro nás ztráta dvou bodů. Zápas ovlivnila naše první inkasovaná branka, která jde za Anežkou. Od 6. minuty jsme museli v utkání dotahovat. Během prvního poločasu, ale svou chybu napravila proti hostující Výtiskové, kdy vykopla tutovku na rohový kop. Nám se podařilo srovnat z trestného kopu. Bohužel před těsně před poločasem jsme po hloupé chybě inkasovali do šatny. Ani začátek druhé půle se nám nevydařil a po signálu z rohového kopu šlo Brno do dvoubrankového vedení. V následujících minutách musím naše holky pochválit, kdy se nám podařilo utkání dotáhnout do remízového konce. Brno hrozilo už jen z rychlých protiútoků, ale rozhodující branku měla na hlavě Ella Norlin. V penaltovém rozstřelu bylo přesnější Brno a bere bod navíc.

Nyní nás čeká trojice těžkých utkání Slavia – Sparta – Slovácko. Po děvčatech budeme vyžadovat ještě větší nasazení a z těchto tří utkání chceme urvat minimálně 3 body. Je to v našich silách, pokud zůstaneme v hlavě pozitivní.“