(2 : 0)

12. kolo, U15 - starší žáci A 2023/2024

FC Slavia Karlovy Vary

statistiky ze zápasu ZDE

V přímém souboji o první příčku zvítězila naše patnáctka nad druhým celkem tabulky Karlovými Vary vcelku přesvědčivě 5 : 1.

Utkání o první místo v divizní B skupině jsme zvládli skvěle. Hned v první minutě utkání jsme se po vynikajícím nástupu do zápasu ujali vedení, v tlaku pokračovali a ještě dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Hosté se za první poločas dostali de facto pouze jednou nebezpečně k naší brance, svou gólovku však neproměnili. Zaslouženou druhou branku jsme vstřelili chvíli před poločasovou pauzou po dohrávaném pokutovém kopu. Poločasové dvoubrankové vedení bylo pro soupeře milostivé. Ve velmi kvalitním výkonu jsme pokračovali i v poločase druhém prakticky neškodným Karlovým Varům jsme vstřelili další 3 branky. Až za stavu 5:0 jsme lehce polevili a hosté začali v posledních 10-15 minutách vystrkovat růžky z čehož také vyústil pokutový kop na opačné straně. Opět jsme ukázali, že se na podobně vypjaté zápasy umíme skvěle připravit a ve všech herních činnostech jsme svého soupeře předčili.