Ani v Neratovicích naše patnáctka nezaváhala

30.09.2023, 10:00
Byškovice

FK Spolana Neratovice

9. kolo, U15 - starší žáci A 2023/2024

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

statistiky k zápasu najdete ZDE

Sestava hosté:

Naše patnáctka zvládla náročný program minulého týdne a v Byškovicích zvítězila opět bez obdrženého gólu.

Pro některé kluky šlo o čtvrté utkání v jednom týdnu a na výkonu to bylo v první polovině zápasu znát. Na tvrdém terénu míč nepředvídatelně poskakoval, nám se nedařila kombinace, často jsme zbytečně předržovali, zbytečně velké množství míčů létalo přímo na naší útočnou trojici, ale tentokrát jsme nedobírali "druhé" míče. I tak jsme si vytvořili slušné množství gólových šancí, ale jen a pouze naším nekvalitním řešením nebo technickými nedostatky jsme je neproměnili. Ve druhém poločase domácí začínali fyzicky odcházet, my jsme byli efektivnější v řešení situací na útočné polovině, zrychlili a zpřesnili jsme hru a nakonec v poklidu dokráčeli k dalšímu vysokému vítězství.