S Frýdkem-Místkem jsme se rozešli smírně 1:1

11. kolo, U19 - starší dorost A 2023/2024

FK Frýdek-Místek

Sestava domácí:

Vácha – Valentík (55. Čížek), Pančev, Bárta, Prior – Lopatář, Sladovník (65. Svojsík), Uher (80. Svoboda) – Káža (55. Blokeš), Skalník, Špírek (45. Laredo)

Sestava hosté:

• Branky: 50. Bárta – 53. Němec
První poločas byli nebezpečnější hosté, kteří neproměnili několik šancí. Naší největší možností byla Sladovníkova neproměněná penalta. Druhý poločas jsme šli do vedení brankou Bárty, hosté však brzy vyrovnali a do konce zápasu se již skóre nezměnilo. I díky tomu jsme nenavázali na tři předchozí výhry.

Hodnocení trenéra:

Hodnocení trenéra Tomáše Kulvajta:

"Po třech vítězstvích a dobrých výkonech jsme tentokrát nesehráli dobrý zápas. V obranné fázi jsme několikrát chybovali a jen díky nepřesnosti útočníků soupeře a třem skvělým zákrokům Váchy jsme první poločas přežili. Bylo znát, že nám chybějí dva nejproduktivnější útočníci. V útočné fázi jsme se trápili a na malé výjimky jsme se nedokázali přes houževnatě hrajícího soupeře prosadil. Podobný průběh měl i druhý poločas. Poslední dvacetiminutovka byla prakticky na jednu branku, kdy jsme soupeře nepustili za polovinu, sami jsme si však vytvořili jen dvě slušné příležitosti, které ale dobrým postavením v pokutovém území dokázali hosté odvrátit, nebo jsme paradoxně v koncovce nastřelili vlastního spoluhráče. Neodehráli jsme tentokrát povedený zápas, vzhledem k absencím a průběhu utkání musíme být s bodem spokojeni."