clanek-1

Proti Neratovicím mohlo být skóre mnohem vyšší

13.05.2023, 10:15
Ruzyně

FK Dukla Praha

2:1

(1 : 0)

22. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

FK Spolana Neratovice

Sestava domácí:

Veselý – Kuntoš, Habrych, Sixta – Mellion, Tvrdý (72. Holub), Nový (41. Zavadil), Ford – Kindl, Tretyakov (41. Syneček), Holenda (41. Cibulka)

Sestava hosté:

Velický - Chlapec, Ledvina, Kundrát, Korbelář, Januška, Kalina, Hartl, Lisec, Květoň (65. Husár), Seifert (73. Květoň)

  • Branky: 19. Kindl, 42. Syneček - 44. Hartl ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Na domácím hřišti jsme přivítali tým z Neratovic. Zápas se nesl v duchu neproměněných šancí.

Utkání očima hráčů Matyáše Tvrdého a Vladimíra Sharyga: Do utkání jsme nastoupili s chutí hrát a hned jsme začali tlačit kvalitního soupeře, s kterým jsme bojovali o 3. místo. Hodně krát jsme byli v ofsajdu a tím jsme se nedostávali dopředu tak často, jak jsme si přáli. Přesto jsme bojovali, hráli hezký fotbal a tím jsme si vytvářeli šance, které ale neskončily gólem. Po dlouhém čekání se prosadil Petr Kindl a tak 1. půle skončila za stavu 1:0. Druhý poločas odstartoval krásným centrem a zakončením do brány, díky kterému se stav přeměnil na 2:0. Bohužel se nám nedařilo s klidem zakončit akci a výsledkem toho byl gól, který jsme dostali. Ke konci jsme začali často nakopávat balóny do útoku, což se nám dařilo až na zakončení.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „V zápase jsme si vypracovali velké množství brankových příležitostí, ale bohužel jsme v koncovce nebyli přesní, a proto bylo celkové skóre pouze o jednu branku. Rozdíl mohl být mnohem větší, kdyby kluci v zakončení zachovali větší klid.“