Kubíková - Pražienková, Potůčková, Dozier, Prošková - Beránková, Kavalová - Holečková (80. Machačová), Dvorská, Hrobská - Ajazi (56. Stadlerová)

Stupková - Kovaliková (42. Krištofová), Raušová, Haklová, Chlápková (70. Jordánková), Velebová (42. Příkaská), Malatová, Dianišková, Lišková, Ruslerová, Ježková (58. Dosimont)

• Branky: 22. Holečková, 37. Hrobská
    Rozhodčí: Šulcová - Špindlerová, Hessová
  • Diváci: 40

Po úvodním hvizdu zahrozilo první hostující Brno, které se dostalo k pokutovému území, první standardní situaci však udržela brankářka Kubíková. Poté byly daleko aktivnější fotbalistky Dukly, které se tlačily do zakončení. První přímý kop poslala Dozier do rukou brankářky. Ovšem za 5 minut, už takové štěstí brankářka Brna neměla, kdy Beránková poslala míč za obranu na Holečkovou, která tváří v tvář brankářku prostřelila a poslala ve 22. minutě Duklačky do vedení - 1:0. Aktivita neustávala. Po kombinaci v křídle se ke střele dostala Pražienková, ale nemířila přesně. Ve 37. minutě se dostala k míči opět Holečková, která našla v pokutovém území Hrobskou a ta svou šanci využila až napodruhé, kdy odražený míč získala a zakončila na 2:0. Do poločasu již nebyla ani na jedné straně vážnější šance, a tak do kabin se šlo za stavu 2:0.

Druhý poločas mělo Brno výborný nástup, vytvořilo si převahu zejména z rohových situací. Ruslerová tu nevážnější šanci posílala do branky, ovšem Kubíková byla proti a skvělým zákrokem podržela svůj tým. Do velké šance se dostala také Dvorská, která byla podražena v pokutovém území a akce nadále již nepokračovala. Brno mělo územní převahu, ovšem do vážné šance se nedostalo. Těsně před koncem ještě mohla potvrdit Hrobská, obránkyně ji nakonec zblokovaly na roh. Dukla udržela čisté konto a díky dvěma brankám v prvním poločase si připsala důležité vítězství.

Jakub Kowolowski, trenér: "Vítězství je to důležité, přesto je to teprve první krok, první zápas. Brno je velmi soubojové, je to nepříjemný soupeř. Druhý poločas nás dostalo pod tlak, chyběla nám hladovost a opět také správná výška postavení obranného bloku. Vím, jak je těžké být aktivní po celou dobu utkání, přesto tlak Brna sílil. Holky si poradily skvěle, soupeřky nepustily do vážnějšího zakončení ze hry, toho si cením. První poločas byl z naší strany jasně lepší, což se podepsalo na výsledku."