Přípravná utkání Ženy 2022/23

Kubíková - Prošková, Pražienková, Zemanová, Skálová, Klomínková, Beránková, Dvorská, Ajazi, Kavalová, Hlouchová, Hrobská, Potůčková, Stadlerová

• Branky: Hlouchová 3x, Hrobská 2x, Kavalová, Dvorská, vlastní
    Rozhodčí: Šulcová - Hrušková, Novotná

Utkání 2. kola zimní ligy na Strahově začalo výkopem mezi Spartou B a Duklou A. Po nasněžení byl terén velmi obtížný a určil i prvních 20 minut utkání, kdy se holky hledaly a seznamovaly s povrchem. Přesto úvodní minuty patřily hráčkám Dukly a vedení 1:0 ve 4. minutě bylo zasloužené. Hlouchová po přihrávce Ajazi se dokázala prosadit v pokutovém území a otevřela skóre zápasu. Sparta měla snahu hrát od vlastní branky a několikrát i překonala vysoký blok, s přibývajícími minutami měla Dukla stále více šancí a své soupeřky do ničeho nepouštěla. Do poločasu se prosadila ještě Hrobská z pokutového kopu. Až zkrácená druhá půle přinesla velké množství šancí a proměněných situací. Hlouchová uzavřela hattrick, Hrobská připsala dvě branky a po jedné daly Dvorská s Kavalovou. Jednou padl také vlastní gól po kličce Stadlerové, kdy domácí hráčka ji ukopla míč do vlastní branky. Díky vysokému vítězství postupuje Dukla jako první do vyřazovací části Zimní ligy žen a zároveň postupuje z 1. místa.